ΟΜΑΔΙΚΑ ΕΡΓΑ Β’ Γυμνασίου 2016-17

Β1 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλ.

Βιομηχανία Χυμού “Juicey A.E.”

29052017787

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Αγγελάκη Ελένη, Αεράκης Γιώργος, Αλεξάκη Μαρία-Ελένη, Αναστασάκη Γεωργία, Ανδριανάκη Κωνσταντίνα, Βάζος Οδυσσέας, Βαξεβάνη Ελένη-Άννα, Βασιλάκης Χρήστος, Βεργετάκη Ελένη, Βερυκοκίδης Κωνσταντίνος, Βούρλος Σωτήρης.

Β1 Β’ ομάδα

ΓΡΙΝ

Ελαιουργείο ” GREENOIL”

29052017786

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Γαβριδάκη Λυδία, Γαργεράκη Ανδρονίκη, Γιακουμάκης Κωνσταντίνος, Γκιούνγκα Ντεσάρα, Δασκαλάκης Αλέξανδρος, Δρετάκη Μαρία, Ζαϊμάκης Ορέστης, Ζερβακάκη Καλλιόπη, Καλογιαννάκης Νίκος, Καλουδάκη Αριάδνη, Καλοψικάκης Εμμανουήλ.

Β2 Α’ ομάδα

Ελαιουργείο ” ΠΡΑΣΙΝΟ ΧΡΥΣΑΦΙ

29052017785

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Αντωνακάκης Μιχάλης, Κανακουσάκη Αγγελική, Καράλης Χρήστος, Κασαπάκη Αντιγόνη, Κασσωτάκης Άγγελος, Κελαράκη Χριστίνα, Κουμπενάκη Μαρία, Κούτρα Άννα, Κρητικού Μαρία, Κριτσωτάκη Κατερίνα.

Β2 Β’ ομάδα

Σ

Μπισκοτοβιομηχανία

29052017784

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Κριτσωτάκη Μαρία, Κυρικλάκη Μαρία, Λαμπρινός Μιχάλης, Λιναρδάκη Μαρία, Λυδάκης Ραφαήλ, Μανγκανιέλλο Άγγελος, Μανιάς Γρηγόρης, Μανωλάκη Νικολέτα, Μαρακομιχελάκης Εμμανουήλ, Μασέλη Μαρία-Άννα, Μενύχτα Δήμητρα.

Β3 Α’ ομάδα

Αυτοκινητοβιομηχανία

DSC05556

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Μπαριτάκης Μάριος, Μυσιρλάκης Μηνάς, Παρασκευάς Χρήστος, Παυλίδης Στυλιανός-Κωνσταντίνος, Πετράκη Ιωάννα, Πετράκης Γεώργιος, Πολιτάκη Ελισάβετ, Ρολάκη Αναστασία.

Β3 Β’ ομάδα

Σ

Σοκολατοβιομηχανία

DSC05557

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Πελεκανάκη Κωνσταντίνα, Πατεράκη Μαρία, Σφακιανάκη Μαρία, Ρουμπάκη Αγάπη, Ντενττζονάι Ελένη, Ρείση Άσπα, Στεφανάκη Αντωνία, Σημαντηράκη Μαριλένα, Πολυμίλη Ιωάννα, Σγουρού Άννα, Τερζάκη Μαρίνα, Σμπώκου Ειμαρμένη, Πασπαλάκη Έλενα.

Β4 Α’ ομάδα

Μονάδα Παραγωγής “L.F.G.”

“LAPTOP FOR GAMING”

29052017788

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Αγγελάκη Παρασκευή, Αθανασάκη Σταυρούλα, Αλεξάκης Ιωάννης, Αντωνακάκης Γιώργος, Ασημιανάκη Έλενα, Ασκορδαλάκης Παναγιώτης, Βαρουχάκης Ζαχαρίας, Βουιδάσκης Θεόδωρος, Γαλυφιανάκη Λυγερή, Γεώργας Χρήστος, Γιαλαμάς Αθανάσιος.

Β4 Β’ ομάδα

ψ

Μονάδα Παραγωγής Ζωοτροφών

(για γάτες και σκύλους)

29052017789

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Τζαγκαράκη Εμμανουέλα, Τσαχπίνης Αντώνης, Τσαχπίνης Παντελεήμων-Νικόλαος, Τσικαλά Ουρανία-Μαρία, Φαρσαράκης Στυλιανός, Φουντουλάκης Στυλιανός, Χαλκιαδάκης Εμμανουήλ, Χαριστάκης Αριστοτέλης, Χατζηανδρέου Ιορδάνης, Χατζηπετρή Μαρία-Μελίνα, Χριστινίδη Λυδία-Αργυρώ, Ψαθάκης Νίκος.

Β5 Α’ ομάδα

οι

Οινοποιείο

DSC05558

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Κοντογιάννης Ορέστης, Καλογιαννάκης Γιώργος, Κατζηλάκη Κάλλια, Καπετανάκη Μαρία, Δροσίτη Δέσποινα, Κάλλας Στέλιος, Επταμηνιτάκης Μιχάλης, Ζαχαριουδάκη Αγάπη, Κούτρας Γεώργιος, Κουκουράκης Μάνθος.

Β5 Β’ ομάδα

γ

Μονάδα Παραγωγής Χλοοτάπητα ” Green Crete

DSC05559

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Μπάλλας Ανδρέας, Λέλεκας Χρήστος, Πανταγάκης Φαίδωνας, Ματζώρος Δημήτρης, Μαλλιωτάκη Δέσποινα, Λαδουκάκη Ελένη, Λαδουκάκης Νίκος, Μαβιτζή Ευμορφία, Μπιρμπίλη Ζωή, Μπελαντάκη Χαρά, Παπαστεφανάκης Στέφανος.

Β6

ρ

Ζυθοποιία “ROYAL BEER”

29052017783

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Μαλλιωτάκη Δήμητρα, Παπουτσιδάκης Βασίλης, Πατραμάνης Χρήστος, Παφίτης Γεώργιος, Πρινιωτάκης Ιωάννης-Άγγελος, Ρουβάκης Εμμανουήλ, Σαριδάκη Σμαράγδα, Σπυριδάκης Γρηγόρης, Σταυρουλάκης Εμμανουήλ, Τζανάκη Ευαγγελία, Τροίτσκι Νικίτα, Τσότρας Ιωάννης- Ερρίκος, Τσώλης Ηλίας, Φοβάκη Κυριακή-Μαρία, Φρουδάκη Μαριάνθη, Χαζίζι Φαμπιάν, Χαριτάκης Νεκτάριος, Χριστοδουλάκη Μαρία, Ψυλλάκης Χαρίλαος, Ψυχογιουδάκης Εμμανουήλ.