ΟΜΑΔΙΚΑ ΕΡΓΑ Β’ Γυμνασίου 2018-19

Β1 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλ.

Βιομηχανία Καλλυντικών «BSX» A.E.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Αγκριθαράκη Ευρυνόμη-Μαρία, Ακουμιανάκης Εμμανουήλ, Αλεξάκη Ευαγγελία, Αλεξάκη Χρυσή, Αλεξάκης Εμμανουήλ, Αναπολιοτάκης Σταύρος, Αρκουλάκη Μαρία-Θεοδοσία, Ασκορδαλάκης Μενέλαος-Χαράλαμπος, Βασιλάκη Ελευθερία, Βιτωράκης Γεώργιος, Βουϊδάσκη Ευαγγελία-Ειρήνη, Ανδριαδάκης Σπυρίδων.

 

Β1 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλ.

Μονάδα Ηλεκτροπαραγωγής «POWER» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Γενιτσαρίδη Αρχοντία, Γιαγίδου Ηλέκτρα-Ελευθερία, Γιαννακουδάκης Μιχαήλ, Γράφας Χρήστος, Δανδουλάκης Ιωάννης, Δαριβιανάκης Αθανάσιος, Δημητρίου Σοφία, Δροσίτης Στέφανος, Ερέζογλου Νικόλαος, Ζερβός Νικόλαος, Ηλιάκη Ουρανία.

 

Β2 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλ.

Σοκολατοβιομηχανία «CHOCOMELT»Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Θεοδωρόπουλος Ελευθέριος, Θεοχαρόπουλος Ανδρέας-Σταύρος, Κάββου Γεωργία, Καλαϊτζόγλου Γαβριήλ, Καπετανάκης Μιχαήλ, Κατσουλάκης Κων/νος, Καφετζογιαννάκης Μιχαήλ, Κίτα Αβραάμ, Κόκκαλης Φώτιος, Κοκοτάκη Λυδία, Κορνηλάκη Μαρία.

 

Β2 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλ.

Ζυθοποιία «ΛΥΘΟΣ» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Κόρσαβας Αριστόδημος, Κρίστο Όλγκερτ, Κριτσωτάκη Ιωάννα, Λαθουράκης Εμμανουήλ, Λάμας Ανδρέας, Λεμονιάς Γεώργιος, Λυδάκης Νικόλαος, Μαθιουδάκη Γεωργία, Μανουσάκη Ηλιάνα, Μανουσάκης Στυλιανός, Μαράκης Μιχαήλ.

 

Β3 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλ.

Βιομηχανία Αρωμάτων «DIAMOND»Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Μαρκετάκης Γεώργιος, Μαρκογιαννάκη Μαρία, Μαρταβατζή Κυριακή-Μαρία, Ματθαιάκης Ιωάννης, Μαυρικίδη Πελαγία-Καλλιόπη, Μαυρόπουλος Γρηγόριος, Μήνου Ευαγγελία, Μπαστουνάς Γεώργιος, Μπουτζαλή Ειρήνη-Ελένη, Νικηφοράκης Δημήτριος, Πανιεράκη Γεωργία, Μπατζακάκης Νικόλαος.

 

Β3 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλ.

Βιομηχανία Ζαχαρωτών :Bubblejellos» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Παπαγεωργακόπουλος Νικόλαος, Παπαγιανννάκης Χρήστος, Παπαδακάκη Αναστασία, Παπαδακάκη Σταυρούλα-Νεφέλη, Παπαστεφανάκη Άννα, Παρασύρης Δημήτρης, Πολυμίλη Βασιλεία-Νεφέλη, Ποταμιανάκη Αλίκη, Πρινάρη Κων/να-Ειρήνη, Πρωϊμάκης Ηλίας, Σαριδάκη Μαρία, Πανταζής Κων/νος.

 

Β4 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλ.

Βιομηχανία παραγωγής Αναψυκτικών τύπου Cola «POWER COLA» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Ποταμιανάκη Αντωνία, Σαριδάκη Μαρία, Σηφάκης Κυριάκος, Σταματάκης Δημήτρης, Σταυρουλάκης Αθανάσιος, Στρατιδάκης Παντελεήμων, Συκιανάκης Εμμανουήλ, Σωτηρόπουλος Κων/νος Τάνης Χρήστος, Τζανάκη Μαρίνα, Τζανής Πέτρος, Ράμα Μαριάννα.

 

Β4 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλ.

Μονάδα παραγωγής Η/Υ  «Ν-VIDIA» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Τσαίνη Ελισάβετ,Τσικαλάκης Παναγιώτης, Τσορμπατζόγλου Νικόλαος-Ραφαήλ, Φοβάκης Ιωάννης, Χαλίλι Ελμπιόνα, Χαλκιαδάκης Κων/νος, Χαριστάκη Αικατερίνη, Χαρωνίτης Βασίλειος-Εφραίμ, Χριστιανίδης Χρήστος, Χριστοδουλάκης Νικόλαος, Ψυλλάκη Κων/να, Τρευλάκης Μιχαήλ.

 

Β5 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα και Τσουτσούλης Ιορδάνης

Βιομηχανία παραγωγής ντόνατς «Donat – Dat-key» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Αδικημενάκη Χαρίκλεια- Ευαγγελία, Ασιθιανάκη Μαρία, Βάβουλα Αικατερίνη, Βαβουράκη Μαρία, Βερτούδος Μηνάς, Βιγκάκης Ιωάννης, Βιτσαξάκης Μιχαήλ, Γαβριλάκης Εμμανουήλ, Γκίκα Σονίλα, Δασκαλάκη Αικατερίνη, Ζαχαριάδης Ιωάννης.

 

Β5 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα και Τσουτσούλης Ιορδάνης

Ξενοδοχείο «Crystal suits» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Καλαϊτζάκης Κων/νος-Ιωάννης, Καρμίρη Αγγελική-Μαρία, Κατσικάκη Γεωργία, Κοζυράκης Παναγιώτης, Λουλάκη Αικατερίνη, Μαρκογιαννάκης Φίλιππος, Μάρτης Μάρκος, Μάσια Μάριος, Μαυρογιάννη Ανδριάννα.

 

Β6 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα και Τσουτσούλης Ιορδάνης

Σούπερ Μάρκετ «Market 5» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Μιχόπουλος Ιωάννης, Μπαρμπαντώνης Χρήστος, Μπιτζαράκης Βασίλειος, Μωραίτη Ζαχαρένια, Νινιδάκη Ελισάβετ, Παπαδάκης Γεώργιος, Παπανικολάου Αντώνιος, Πετράκης Γεώργιος, Πιταρίδη Σοφία, Πλακιωτάκης Κων/νος.

 

Β6 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα και Τσουτσούλης Ιορδάνης

Φαρμακοβιομηχανία «MEDCRETE»

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Σαρρή Κων/ντία, Σιδερόπουλος Ευάγγελος, Σταυρόπουλος Ευάγγελος, Σταυρόπουλος Μάριος, Σωμαράκη Ελένη, Τζαγκαράκη Μαρία-Μαρίνα, Τουρτσέα Ντιάνα, Χαιρέτη Μαρία-Ευαγγελία, Χατζηνικολάκης Μιχαήλ, Χρυσουλάκη Αικατερίνη.