ΟΜΑΔΙΚΑ ΕΡΓΑ Β’ Γυμνασίου 2018-19

Β1 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλ.

Βιομηχανία Καλλυντικών «BSX» A.E.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Αγκριθαράκη Ευρυνόμη-Μαρία, Ακουμιανάκης Εμμανουήλ, Αλεξάκη Ευαγγελία, Αλεξάκη Χρυσή, Αλεξάκης Εμμανουήλ, Αναπολιοτάκης Σταύρος, Αρκουλάκη Μαρία-Θεοδοσία, Ασκορδαλάκης Μενέλαος-Χαράλαμπος, Βασιλάκη Ελευθερία, Βιτωράκης Γεώργιος, Βουϊδάσκη Ευαγγελία-Ειρήνη, Ανδριαδάκης Σπυρίδων.

Β1 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλ.

Μονάδα Ηλεκτροπαραγωγής «POWER» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Γενιτσαρίδη Αρχοντία, Γιαγίδου Ηλέκτρα-Ελευθερία, Γιαννακουδάκης Μιχαήλ, Γράφας Χρήστος, Δανδουλάκης Ιωάννης, Δαριβιανάκης Αθανάσιος, Δημητρίου Σοφία, Δροσίτης Στέφανος, Ερέζογλου Νικόλαος, Ζερβός Νικόλαος, Ηλιάκη Ουρανία.

Β2 Α’ ομάδα

Σοκολατοβιομηχανία «CHOCOMELT»Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Θεοδωρόπουλος Ελευθέριος, Θεοχαρόπουλος Ανδρέας-Σταύρος, Κάββου Γεωργία, Καλαϊτζόγλου Γαβριήλ, Καπετανάκης Μιχαήλ, Κατσουλάκης Κων/νος, Καφετζογιαννάκης Μιχαήλ, Κίτα Αβραάμ, Κόκκαλης Φώτιος, Κοκοτάκη Λυδία, Κορνηλάκη Μαρία.

Β2 Β’ ομάδα

Ζυθοποιία «ΛΥΘΟΣ» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Κόρσαβας Αριστόδημος, Κρίστο Όλγκερτ, Κριτσωτάκη Ιωάννα, Λαθουράκης Εμμανουήλ, Λάμας Ανδρέας, Λεμονιάς Γεώργιος, Λυδάκης Νικόλαος, Μαθιουδάκη Γεωργία, Μανουσάκη Ηλιάνα, Μανουσάκης Στυλιανός, Μαράκης Μιχαήλ.

Β3 Α’ ομάδα

Βιομηχανία Αρωμάτων «DIAMOND»Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Μαρκετάκης Γεώργιος, Μαρκογιαννάκη Μαρία, Μαρταβατζή Κυριακή-Μαρία, Ματθαιάκης Ιωάννης, Μαυρικίδη Πελαγία-Καλλιόπη, Μαυρόπουλος Γρηγόριος, Μήνου Ευαγγελία, Μπαστουνάς Γεώργιος, Μπουτζαλή Ειρήνη-Ελένη, Νικηφοράκης Δημήτριος, Πανιεράκη Γεωργία, Μπατζακάκης Νικόλαος.

Β3 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλ.

Βιομηχανία Ζαχαρωτών :Bubblejellos» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Παπαγεωργακόπουλος Νικόλαος, Παπαγιανννάκης Χρήστος, Παπαδακάκη Αναστασία, Παπαδακάκη Σταυρούλα-Νεφέλη, Παπαστεφανάκη Άννα, Παρασύρης Δημήτρης, Πολυμίλη Βασιλεία-Νεφέλη, Ποταμιανάκη Αλίκη, Πρινάρη Κων/να-Ειρήνη, Πρωϊμάκης Ηλίας, Σαριδάκη Μαρία, Πανταζής Κων/νος.

Β4 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλ.

Βιομηχανία παραγωγής Αναψυκτικών τύπου Cola «POWER COLA» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Ποταμιανάκη Αντωνία, Σαριδάκη Μαρία, Σηφάκης Κυριάκος, Σταματάκης Δημήτρης, Σταυρουλάκης Αθανάσιος, Στρατιδάκης Παντελεήμων, Συκιανάκης Εμμανουήλ, Σωτηρόπουλος Κων/νος Τάνης Χρήστος, Τζανάκη Μαρίνα, Τζανής Πέτρος, Ράμα Μαριάννα.

Β4 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλ.

Μονάδα παραγωγής Η/Υ  «Ν-VIDIA» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Τσαίνη Ελισάβετ,Τσικαλάκης Παναγιώτης, Τσορμπατζόγλου Νικόλαος-Ραφαήλ, Φοβάκης Ιωάννης, Χαλίλι Ελμπιόνα, Χαλκιαδάκης Κων/νος, Χαριστάκη Αικατερίνη, Χαρωνίτης Βασίλειος-Εφραίμ, Χριστιανίδης Χρήστος, Χριστοδουλάκης Νικόλαος, Ψυλλάκη Κων/να, Τρευλάκης Μιχαήλ.

Β5 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα και Τσουτσούλης Ιορδάνης

Βιομηχανία παραγωγής ντόνατς «Donat – Dat-key» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Αδικημενάκη Χαρίκλεια- Ευαγγελία, Ασιθιανάκη Μαρία, Βάβουλα Αικατερίνη, Βαβουράκη Μαρία, Βερτούδος Μηνάς, Βιγκάκης Ιωάννης, Βιτσαξάκης Μιχαήλ, Γαβριλάκης Εμμανουήλ, Γκίκα Σονίλα, Δασκαλάκη Αικατερίνη, Ζαχαριάδης Ιωάννης.

Β5 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα και Τσουτσούλης Ιορδάνης

Ξενοδοχείο «Crystal suits» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Καλαϊτζάκης Κων/νος-Ιωάννης, Καρμίρη Αγγελική-Μαρία, Κατσικάκη Γεωργία, Κοζυράκης Παναγιώτης, Λουλάκη Αικατερίνη, Μαρκογιαννάκης Φίλιππος, Μάρτης Μάρκος, Μάσια Μάριος, Μαυρογιάννη Ανδριάννα.

Β6 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα και Τσουτσούλης Ιορδάνης

Σούπερ Μάρκετ «Market 5» Α.Ε.

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Μιχόπουλος Ιωάννης, Μπαρμπαντώνης Χρήστος, Μπιτζαράκης Βασίλειος, Μωραίτη Ζαχαρένια, Νινιδάκη Ελισάβετ, Παπαδάκης Γεώργιος, Παπανικολάου Αντώνιος, Πετράκης Γεώργιος, Πιταρίδη Σοφία, Πλακιωτάκης Κων/νος.

Β6 Β’ ομάδα

Φαρμακοβιομηχανία «MEDCRETE»

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές: Σαρρή Κων/ντία, Σιδερόπουλος Ευάγγελος, Σταυρόπουλος Ευάγγελος, Σταυρόπουλος Μάριος, Σωμαράκη Ελένη, Τζαγκαράκη Μαρία-Μαρίνα, Τουρτσέα Ντιάνα, Χαιρέτη Μαρία-Ευαγγελία, Χατζηνικολάκης Μιχαήλ, Χρυσουλάκη Αικατερίνη.