Dancing to connect στη Στέγη Ιδρύματος Ωνάση

Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε η συμμετοχή των μαθητών του 1ου ΕΠΑ.Λ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ στο πρόγραμμα ΧΟΡΕΥΩ ΑΡΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ που διοργανώνει η ΣΤΕΓΗ ΙΔΡΥΜΑΤΟΣ ΩΝΑΣΗ.

Μια παράσταση σύγχρονου χορού από μαθητές 10 σχολείων της Αθήνας και των Χανίων, που επιβεβαιώνει με τον πιο δημιουργικό τρόπο ότι ο χορός ενώνει… στην Κεντρική Σκηνή της Στέγης.

Δείτε εδώ το video (στο 40′ είναι το σχολείο μας)

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Dancing to connect στη Στέγη Ιδρύματος Ωνάση

ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ 2018

Ολοκληρώθηκαν με μεγάλη επιτυχία για άλλη μια χρονιά οι  παραστάσεις από την θεατρική ομάδα του 1ου ΕΠΑ.Λ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ. Τα παιδιά μας ήταν και φέτος καταπληκτικά…. Συγχαρητήρια σε όλους!

Από την παράσταση “Η ΠΟΝΤΙΚΟΠΑΓΙΔΑ

Από την παράσταση “ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΤΑΝΙΟ”

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ 2018