Βαθμολογίες των υποψηφίων στα Μαθηματικά της Ομάδας Προσανατολισμού Θετικών Σπουδών και Σπουδών Οικονομίας και Πληροφορικής για τα έτη 2016 και 2017 (πίνακες και διαγράμματα)

Δείτε τις βαθμολογίες των υποψηφίων στα Μαθηματικά της Ομάδας Προσανατολισμού Θετικών Σπουδών και Σπουδών Οικονομίας και Πληροφορικής για τα έτη 2016 και 2017 καθώς και τις διαφορές τους σε πίνακες και διαγράμματα. Οι διαφορές αναλογικά και κατά περίπτωση επηρεάζουν την κίνηση των βάσεων των σχολών και τμημάτων στο 2ο και στο 5ο Επιστημονικό Πεδίο. Οι βαθμολογικές επιδόσεις στα Μαθηματικά φέτος ασκούν  “καθοδικές πιέσεις”.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ-2016-2017-Σύγκριση-σχολιασμός

Καραγιάννης Ιωάννης, Σχολικός Σύμβουλος ΠΕ03