12 Μαρτίου θα ξεκινήσει το επιμορφωτικό σεμινάριο “Διδακτική Γεωμετρίας” για τους εκπαιδευτικούς των Νομών Δωδεκανήσου και Κυκλάδων (πλην της Ρόδου)

Στις 12 Μαρτίου 2017 θα ξεκινήσει το επιμορφωτικό σεμινάριο “Διδακτική Γεωμετρίας” με την μέθοδο της από απόστασης εκπαίδευσης για τους εκπαιδευτικούς κλάδου ΠΕ03 Μαθηματικών που έχουν επιλεγεί από τους Νομούς Δωδεκανήσων και Κυκλάδων. Οι εκπαιδευτικοί που έχουν επιλεγεί πρέπει να έχουν (ή να αποκτήσουν) mail από το Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο (Π.Σ.Δ.) ώστε να μπορέσουν με τους κωδικούς τους να εγγραφούν στην πλατφόρμα moodle του μαθήματος.