Το υλικό παρουσίασης στην Ημερίδα των Σχολικών Συμβούλων για την αναδιάρθρωση και τον εξορθολογισμό της διδακτέας ύλης στα Μαθηματικά του Γενικού Λυκείου

Δείτε σε αρχεία ppt το υλικό της παρουσίασης για τη δράση: «Αναμόρφωση και εξορθολογισμός της διδακτέας ύλης στα Μαθηματικά της Α΄και Β΄ τάξης Γενικού Λυκείου 2016-2017″ όπως παρουσιάστηκε στην ενημέρωση των Σχολικών Συμβούλων Μαθηματικών στις 21/09/2016 στο Υπουργείο Παιδείας και στη Θεσσαλονίκη στις 23/09/2016.

Αλγεβρα A΄και Β΄τάξης Γενικού Λυκείου -Αθήνα 2016

Γεωμετρία Α΄και Β΄τάξης Γενικού Λυκείου-Αθήνα 2016