Για τους μαθητές και εκπαιδευτικούς: Ενημέρωση από το Μαθηματικό Περιηγητή

Τη περίοδο αυτή, η οποία είναι περίοδος εξετάσεων, η επισκεψιμότητα του Μαθηματικού Περιηγητή έχει αυξηθεί πολύ και κάποιες φορές υπάρχει δυσχέρεια με το δίκτυο και επομένως ζητάμε την κατανόηση και την υπομονή σας.

Επίσης, οι μαθητές και οι εκπαιδευτικοί να γνωρίζουν ότι όλο το υλικό με τα θέματα των προηγουμένων ετών και τα διαγωνίσματα προσομοίωσης για όλες τις τάξεις του Γυμνασίου, του Γενικού Λυκείου και του ΕΠΑ.Λ. έχει αναρτηθεί στις σελίδες μας ΓΥΜΝΑΣΙΟ, ΛΥΚΕΙΟ, ΕΠΑ.Λ. αντίστοιχα, που βρίσκονται στο πάνω μέρος του ιστολογίου και είναι εύκολα προσβάσιμες, με τον τίτλο:

ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ 2015

Τέλος, η σελίδα του ιστολογίου: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ είναι ενημερωμένη και μπορείτε να βρείτε τα θέματα και τις λύσεις τους για όσα μαθήματα έχουν μέχρι και σήμερα εξεταστεί.

Ευχαριστούμε

Εκ΄μέρους του Μαθηματικού Περιηγητή