Συντονιστείτε στο Μαθηματικό Περιηγητή στη διάρκεια των εξετάσεων.Θα ακολουθήσουν αναρτήσεις για την υποστήριξη των μαθητών και των καθηγητών μαθηματικών

panelladikes-thumb-large

Συντονιστείτε!

καθημερινά στο Μαθηματικό Περιηγητή, αφού στη διάρκεια των εξετάσεων (από τώρα έως τα μέσα Ιουνίου) θα αναρτάται σε καθημερινή βάση υλικό για την υποστήριξη των μαθητών όλων των τάξεων των Γυμνασίων, Λυκείων και ΕΠΑ.Λ καθώς και των καθηγητών μαθηματικών.

Έτσι λοιπόν από αύριο Δευτέρα 20 Απριλίου θα αναρτηθούν θέματα προαγωγικών εξετάσεων στην Άλγεβρα της Α΄ Λυκείου (τα οποία έχουν υποστεί αξιολόγηση και γενικότερη επιμέλεια),  από Λύκεια του Νομού Δωδεκανήσου.