Προσφορά των νέων βιβλίων Άλγεβρας Α΄Λυκείου (Α΄και Β΄τεύχος)

Η καλύτερη προσφορά που τρέχει:

Αγοράστε σε προσφορά  και τα  δύο  βιβλία της Άλγεβρας Α΄ Λυκείου-Τράπεζα Θεμάτων (το Α΄και Β΄τεύχος) του Καραγιάννη Ιωάννη από τις εκδόσεις Σαββάλας.

Στα βιβλία αυτά (σε ένα σύνολο 700 σελίδων) υπάρχουν:

• Για πρώτη φορά, μία πλήρης  και οργανωμένη καταγραφή των ασκήσεων μαζί με τις υποδειγματικές αναλυτικές λύσεις τους.
  • Όλες οι διορθώσεις (επιστημονικές , συντακτικές, τυπογραφικές) στα θέματα της Τράπεζας Θεμάτων του Υπουργείου.
  • 95 συνολικά προτεινόμενα θέματα πρωτότυπα-συνδυαστικά  με λύσεις ή υποδείξεις.
  • Θεωρία-Όλες οι αποδείξεις του σχολικού βιβλίου ταξινομημένες σε κάθε κεφάλαιο.
  •  228 ερωτήσεις αντικειμενικού τύπου  με τις απαντήσεις τους.
  • Απαντήσεις σε όλες τις ερωτήσεις κατανόησης του σχολικού βιβλίου.
  • 16 Διαγωνίσματα ανά κεφάλαιο, συνδυαστικά κεφαλαίων και 4  γενικά επαναληπτικά σε όλη την ύλη.
  • Πρόταση  μελέτης του σχολικού βιβλίου σε σχέση με τα προτεινόμενα θέματα και
  • Όλες οι οδηγίες διδασκαλίας από το Ι.Ε.Π..

Από την cosmoteΒooks.gr  (για το Β΄τεύχος εδώ  και για το Α΄τεύχος εδώ)

• Αγοράστε με 22,72 ευρώ (αντί 28,40) και τα δύο τεύχη :
  • Κάντε την παραγγελία σας εδώ ηλεκτρονικά ή τηλεφωνίστε στο 8018018000 από σταθερό ή στο 2018018000 από κινητό.
  • Παραλάβετε την παραγγελία σας με ΔΩΡΕΑΝ έξοδα από τα καταστήματα Cosmote, OTE, Γερμανός ή στο σπίτι σας με έξοδα αποστολής 2,30 για την Αθήνα και 3 ευρώ για την υπόλοιπη Ελλάδα σε 1-2 εργάσιμες ημέρες.

Για αγορές άνω των 39,99€  και παράδοση στη διεύθυνση της επιλογής σας, το κόστος των μεταφορικών και αντικαταβολής είναι ΔΩΡΕΑΝ.