1η ανακοίνωση του Μαθηματικού Περιηγητή

Ανακοινώνουμε στους φίλους αναγνώστες μας, τα μέλη μας, τους μαθητές και εκπαιδευτικούς, ότι έχει αρχίσει να ταξινομείται το υλικό που έχει συσσωρευτεί όλα αυτά τα χρόνια της ύπαρξης του Μαθηματικού Περιηγητή. Το υλικό αυτό έχει αρχίσει και ταξινομείται σε κατηγορίες: ΓΥΜΝΑΣΙΟ, ΛΥΚΕΙΟ, ΕΠΑ.Λ. κ.α.(μερικές σελίδες άνοιξαν και θα συμπληρώνονται σταδιακά). Είναι λοιπόν πιθανόν τμήμα του υλικού αυτού (κυρίως υλικού που δεν είναι πρωτογενές, δηλαδή δημιουργίας του Μ.Π.) να χαθεί. Αν εκτιμάτε ότι κάποιο από αυτό το υλικό επιθυμείτε να το αποθηκεύσετε, μπορείτε να το κάνετε μέχρι τις 30 Σεπτεμβρίου. Από την 1η Οκτωβρίου θα υπάρχει η νέα μας δομή.

Μαθηματικός Περιηγητής

Ένα σχόλιο σχετικά με το “1η ανακοίνωση του Μαθηματικού Περιηγητή”