E-twinning project

Τα παιδιά του Στ1 και Στ3 του δημοτικού Χρυσόστομος Σμύρνης ξεκίνησαν και φέτος ένα νέο πρόγραμμα e-twinning με θέμα Free Time Around Europe. Στη διάρκεια αυτού θα συζητήσουν τις ομοιότητες και διαφορές ως προς την ποσότητα ελεύθερου χρόνου που έχουν τα παιδιά στην Ευρώπη, ως προς τις δραστηριότητες που επιλέγουν, για τα παιχνίδια του παρελθόντος, αλλα και για διάφορες παροδικές μόδες που υπήρξαν ιδιαίτερα δημοφιλείς στα παιδιά.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο E-twinning project

Wordle: brainstorming

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο

Project Γ Δημοτικού