ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΔΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΤΟΥ 6ου ΓΕΛ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

Αρχαιρεσίες για την ανάδειξη Δ.Σ. του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

postdateiconΠέμπτη, 05 Φεβρουάριος 2015 21:38 | PDF | Εκτύπωση | E-mail

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ,

ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Π.Ε. & Δ.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ

6Ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

Ταχ. Διεύθυνση: Σαλαμίνος και Καλλιπόλεως

Ταχ. Κώδικας  : 142 32  Ν. Ιωνία

Πληροφορίες   :

Τηλέφωνο        : 2102532336

FAX                  : 2102532336

email               : mail@6lyknionias.att.sch.gr

Ν. Ιωνία  3-02-2015

ΠΡΟΣ  ΤΟΥΣ  ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ

ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ  ΤΩΝ  ΜΑΘΗΤΩΝ  ΜΑΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Την   Τετάρτη   11  Φεβρουαρίου 2015  και  ώρες  από  10.00 π.μ. έως  και 19.00 μ.μ., στους  χώρους  του  γραφείου  καθηγητών  θα  διεξαχθούν οι  αρχαιρεσίες  για  την ανάδειξη  νέου Δ.Σ.  του  Συλλόγου  Γονέων και  Κηδεμόνων  του  σχολείου  μας.

Η  παρουσία και  η  συμμετοχή  όλων των  γονέων  κρίνεται  απαραίτητη, για  να  μπορέσει  ο  Σύλλογος  Γονέων  και  Κηδεμόνων  του  σχολείου  μας να  έχει  εκπροσώπηση στα  τοπικά  όργανα  αλλά  και  στην Ένωση  Γονέων  και  στην  Ομοσπονδία Συλλόγων Γονέων.

Την  ίδια  ημέρα  και  ώρες : 12.30 μ.μ έως 14.30  μ.μ. θα  γίνει  η  επίδοση  της  βαθμολογίας  των  μαθητών  και  η  ενημέρωση  των  γονέων  τους  από  τους  καθηγητές.

Ο  ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΚΟΣ   ΗΛΙΑΣ