Αρχική » Εκπαιδευτές » Σύντομη πληροφόρηση για το χειρινό εξάμηνο 2017Β

Σύντομη πληροφόρηση για το χειρινό εξάμηνο 2017Β

Σας γνωστοποιούμε το ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων που θα ισχύσει για το χειμερινό εξάμηνο 2017Β , δεν έχει οριστικοποιηθεί ακόμη όπως και η ημερομηνία έναρξης των μαθημάτων.

Καταρτιζόμενοι

Την παρούσα χρονική στιγμή γίνονται εγγραφές επιλαχόντων μέχρι και την Τρίτη 26/9/17. Για τυχόν εγγραφές εκτός συστήματος θα υπάρξει νεώτερη ενημέρωση, μόλις μας δοθούν οι σχετικές οδηγίες.

Εκπαιδευτές

Έχει επιδοθεί λίστα με διαθέσιμες διδακτικές ώρες προς τη Β/θμια και αναμένεται να οριστικοποιηθεί  η διάθεση ή μη εκπαιδευτικών στο ΙΕΚ έως και την Παρασκευή 29/9/17.

Στη συνέχεια θα γίνει η διάθεση των υπόλοιπων διδακτικών ωρών σε ωρομίσθιους εκπαιδευτές οι οποίοι μέχρι και την Πέμπτη 28/9/17  μπορούν να δηλώνουν ηλεκτρονικά μαθήματα μέσω της σχετικής φόρμας.

Οι επιλεγέντες ωρομίσθιοι εκπαιδευτές θα ενημερωθούν  από τη Γραμματεία του ΙΕΚ μέσω μηνύματος sms ή email.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να ανατρέχετε στα αντίστοιχα άρθρα της σελίδας μας.