Αρχική Σελίδα

agiasmos

Ο Αγιασμός του Γυμνασίου θα γίνει την Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου.

Παρακαλούνται οι μαθητές να παρευρίσκονται στην αυλή του σχολείου στις 8:50 το πρωί και να έχουν μαζί τους τις τσάντες τους ή σακούλες για την μεταφορά των βιβλίων της νέας σχολικής χρονιάς.

Καλώς ορίσατε στην ιστοσελίδα του σχολείου μας

Πλοηγηθείτε στα νεότερα άρθρα με την βοήθεια του μενού: Πρόσφατα άρθρα

Με την περιήγηση σας θα ενημερωθείτε για τα νέα του σχολείου μας, για τις δραστηριότητες και τα προγράμματα που υλοποιούμε.

Θα μάθετε, επίσης, για το χωριό μας, τον Βαθύλακκο, για την ιστορία του, για τον τρόπο ζωής με τα ήθη και τα έθιμα, τις συνταγές, τους χορούς και τα τραγούδια του.

Ευελπιστούμε η ιστοσελίδα να αποτελέσει ένα δίαυλο επικοινωνίας με εσάς, ένα ανοιχτό παράθυρο στον κόσμο.

Σας ευχόμαστε καλή περιήγηση!

Διευθύντρια Γυμνασίου                                                             Υπεύθυνος Ιστοσελίδας

Παναγιώτα Παλυβού ΠΕ8801                                                 Ιωάννης Μαυροματίδης ΠΕ11