αεκ 1924

Γενικά Δεν υπάρχουν σχόλια »

Η ΑΕΚ   κερδισε   στο μπασκετ  τον  παοκ  85-84

Εργασία στο μάθημα της πληροφορικής

Α γυμνασίου, Μαθητές Δεν υπάρχουν σχόλια »

Δοκιμαστικό άρθρο.

Ταχύτητα πρόσβασης Διαβάστε όλο το άρθρο »

ΚΛΕΙΣΤΑ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ 9-1-2019

Μαθητές 14 Σχόλια »

Με απόφαση του Δημάρχου Εορδαίας Σάββα Ζαμανίδη, για αύριο Τετάρτη 9 Ιανουαρίου 2019 κλειστά θα παραμείνουν τα Σχολεία όλων των βαθμίδων (πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης), λόγω των συνεχιζόμενων  δυσμενών καιρικών συνθηκών.

Κλειστά τα σχολεία 08/01/19

Μαθητές Δεν υπάρχουν σχόλια »

Με απόφαση του Δημάρχου Εορδαίας Σάββα Ζαμανίδη, για αύριο Τρίτη 8 Ιανουαρίου 2019 Διαβάστε όλο το άρθρο »

Κρέας και χορτοφαγία

project ΓΥΜΝΑΣΙΟ, Γ γυμνασίου, Γενικά, Μαθητές Δεν υπάρχουν σχόλια »

Σύμφωνα με τους επιστήμονες, το κρέας είναι απαραίτητο στη διατροφή μας, αφού οι πρωτεΐνες που υπάρχουν στα ζωικής προέλευσης τρόφιμα περιέχουν όλα εκείνα τα αμινοξέα που χρειάζεται ο οργανισμός και δεν μπορεί να τα συνθέσει μόνος του. Η κατανάλωση κρέατος, ωστόσο, πέρα από τα επιτρεπτά όρια μπορεί να κρύβει κινδύνους. Διαβάστε όλο το άρθρο »

Ιβαν Σαββιδης

project ΓΥΜΝΑΣΙΟ, Γ γυμνασίου, Μαθητές Δεν υπάρχουν σχόλια »

Ο Σαββίδης γεννήθηκε στις 27 Μαρτίου 1959 στο χωριό Σάντα, της περιφέρειας Τσάλκας της πρώην Σοβιετικής Δημοκρατίας της Γεωργίας, γιος οικογένειας εργατών ελληνικής καταγωγής από τον Πόντο. Διαβάστε όλο το άρθρο »

© 2021 gym-perdik’s blog.
   Φιλοξενείται από Blogs.sch.gr

RSS άρθρων RSS Σχολίων Σύνδεση