Είμαστε παράδειγμα, ας γίνουν μιμητές

Βραβείο συμμετοχής

Θέμα: « Ευχαριστήρια επιστολή »

Αγαπητέ κ. Διευθυντά

Επιθυμούμε να εκφράσουμε και εγγράφως την ευαρέσκεια της οργανωτικής επιτροπής και όλων των συνεργατών για τη συμμετοχή του σχολείου σας στη Διεθνή Μαθητική Συνάντηση Αρχαίου Δράματος

« Ολύμπια εν Δίω» 2014.

Οι συμμετοχές, όπως του σχολείου σας, ενδυναμώνουν την πίστη μας στα ιδανικά της παράδοσης της πατρίδας μας και μας εμψυχώνουν να συνεχίσουμε τις προσπάθειές μας.

Παρακαλούμε συνεχίστε το έργο σας που διατρανώνει τα ανθρωπιστικά μηνύματα της νέας Ελλάδας των τεχνών.

Η Υπεύθυνη του Γραφείου         Ο Πρόεδρος της                               Ο Δ/ντής

Καινοτόμων Δράσεων            Οργανωτικής Επιτροπής                της ΔΙ/ΔΕ

της ΔΙ/ΔΕ Πιερίας                                                                                 Πιερίας

Μυράντα Παππά               Αθανάσιος Μπίντας           Δρ. Ιωάννης Καζταρίδης

Κατηγορίες: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ-ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ, ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.