ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ

Με τη λήξη του διδακτικού έτους ευχαριστούμε

1.Το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την εποικοδομητική  συνεργασία που είχαμε μαζί του.

2.Τους μαθητές μας που με τη συμπεριφορά και το ήθος τους μας βοήθησαν στο δύσκολο έργο μας.

Πιστεύουμε ότι οι απόφοιτοι της Γ΄ Τάξης έχουν συνειδητοποιήσει τις ευθύνες, τα  δικαιώματα και τις υποχρεώσεις τους σαν άτομα, σαν μέλη ομάδων και σαν πολίτες μιας δημοκρατικής κοινωνίας.

3.Το ΕΚΦΕ Πρέβεζας το οποίο παραχώρησε με δανεισμό στο σχολείο μας έναν

απαγωγέα αερίων για το Εργαστήριο Φυσικής.

4. Την πρώην Αγροτική Τράπεζα Πάργας η οποία προσέφερε στη Σχολική Βιβλιοθήκη  του σχολείου μας όλα τα βιβλία της Δανειστικής της Βιβλιοθήκης.

5. Το Μουσείο Τέχνης και Επιστημών Πρέβεζας και ιδιαίτερα τον ιδρυτή του κ. Χαράλαμπο Γκούβα που προσέφερε στο σχολείο μας ένα αντίγραφο του πίνακα «Una barca di Grecia» του ζωγράφου Ludovico Lipparini.

Δημοσιεύθηκε στην ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ, ΣΗΜΕΡΑ, ΣΧΟΛΕΙΟ. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.