«Τρωάδες» του Ευριπίδη στο κάστρο της Πάργας (Μάιος 2015)

Κατηγορίες: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ, ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ, ΙΣΤΟΡΙΑ, ΣΗΜΕΡΑ, ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΧΟΛΕΙΟ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ, ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ | Γράψτε σχόλιο

Ενημέρωση Γονέων

1. Σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 7/2/2018 και ώρα 12:00 (όχι νωρίτερα) θα δοθούν οι βαθμοί Α Τετραμήνου
  2. ΟΙ κηδεμόνες των μαθητών της Γ Γυμνασίου να προσέλθουν στις 11: 30 για να ενημερωθούν σχετικά με την εκδρομή στην Θεσσαλονίκη.
  3. Σύμφωνα με νέα εγκύκλιο του υπουργείου το όριο των απουσιών είναι 114  χωρίς να χρειάζεται να είναι δικαιολογημένες .

Μπαμπουκλής Γεώργιος

Κατηγορίες: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ, ΣΗΜΕΡΑ, ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΧΟΛΕΙΟ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ | Γράψτε σχόλιο

Αξιολόγηση Μαθητών Γυμνασίου

ΟΡΙΑ ΑΠΟΥΣΙΩΝ

Ωρολόγιο Πρόγραμμα Γυμνασίου Πάργας από 7-11-2017

ωρολόγιο 7-11-17

Κατηγορίες: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ, ΣΗΜΕΡΑ | Γράψτε σχόλιο

Καταγραφή

Κατηγορίες: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ, ΣΧΟΛΕΙΟ | Γράψτε σχόλιο

ωρολόγιο 16-10-17

Ωράριο Λειτουργίας Γυμνασίου Πάργας

ωραριο λειτουργίας

Κατηγορίες: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ | Γράψτε σχόλιο

Ενημέρωση Γονέων

1 .Σας πληροφορούμε ότι με βάση το ωρολόγιο πρόγραμμα οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών μπορούν να προσέρχονται στο σχολείο στα κενά και στα διαλείμματα των καθηγητών για την ενημέρωση της προόδου των μαθητών.

2. Ο διευθυντής και ο σύλλογος των καθηγητών καλεί τον σύλλογο γονέων και κηδεμόνων σε συνάντηση με θέμα τα τυχόν προβλήματα για την εύριθμη λειτουτργία του σχολείου.

Πρόγραμμα

Έναρξη Νέας Σχολικής Χρονιάς

Την Δευτέρα 11/09/2017 ξεκινά η νέα σχολική χρονιά. Οι μαθητές του Δεσκείου Γυμνασίου και Λυκείου Πάργας να βρίσκονται στο Σχολείο στις 09:30 π.μ για τον Αγιασμό και την παραλαβή των σχολικών βιβλίων.

Το λεωφορείο από Αγιά θα ξεκινήσει στις 08:30 π.μ και από Ανθούσα στις 08:35 π.μ και από Αγία Κυριακή στις 09:00π.μ

Καλή Σχολική Χρονιά !!!

Κατηγορίες: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ | Γράψτε σχόλιο