ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Παρακαλούμε τους γονείς που επιθυμούν να επικοινωνήσουν για κάποιο θέμα να καλούν στο τηλέφωνο 6973012514 τον Διευθυντή του σχολείου.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ-ΩΡΩΝ ΤΗΛΕ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

Σας ανακοινώνουμε το πρόγραμμα των μαθημάτων και των ωρών διδασκαλίας που θα ισχύουν για τις 3 εβδομάδες της τηλε-εκπαίδευσης.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΩΝ ΤΗΛΕ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΩΡΩΝ

ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Σας ανακοινώνουμε το νέο πρόγραμμα μαθημάτων του Γυμνασίου Πάργας από την Τρίτη 29/9/2020 έως την Παρασκευή 2/10/2020.
Για να δείτε το πρόγραμμα πατήστε εδώ :ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (3)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

Αγαπητοί μαθητές το πρόγραμμα των μαθημάτων για Δευτέρα 28/9 και Τρίτη 29/9/2020 είναι αναρτημένο στον παρακάτω σύνδεσμο (μαρκάρετε για μετάβαση):

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

Το Δέσκειο Γυμνάσιο Πάργας σας ενημερώνει ότι την Δευτέρα 14/9/2020 :

1. οι μαθητές θα προσέλθουν στο σχολείο στις 10:20
2. οι μαθητές θα πάρουν βιβλία και πρόγραμμα (να έχουν μαζί τους τετράδιο και στυλό)
3. θα γίνει ενημέρωση για τα μέτρα προστασίας από τον κορωνοιό και αγιασμός
4. τα λεωφορεία ξεκινάνε 9:30π.μ. απο Αγία Κυριακή και 10:00 π.μ. από Αγιά
5. στο λεωφορείο και στους εσωτερικούς χώρους του σχολείου η χρήση μάσκας είναι υποχρεωτική.

Σας ευχόμαστε καλή σχολική χρονιά

Δημοσιεύθηκε στη ΕΚΔΡΟΜΕΣ | Σχολιάστε

Ενημέρωση σχετικά με τις εγγραφές των μαθητών της Γ τάξης

Για να κατεβάσετε το αρχείο της ενημέρωσης πατήστε εδώ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΓΟΝΕΙΣ

Για να κατεβάσετε το αρχείο με τις οδηγίες πατήστε εδώ  enimerwsi-e-eggrafes-2020-2021

Δημοσιεύθηκε στη ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ, ΣΗΜΕΡΑ, ΣΧΟΛΕΙΟ | Σχολιάστε

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΤΑΚΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ

Από 18-05-2020 έως την λήξη του διδακτικού έτους 12-06-2020

Το ωρολόγιο πρόγραμμα του σχολείου διαμορφώνεται στην κατάσταση έκτακτης ανάγκης.

Για να δείτε το Νέο πρόγραμμα πατήστε εδώ

Δημοσιεύθηκε στη ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ, ΣΗΜΕΡΑ, ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΧΟΛΕΙΟ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ | Σχολιάστε

Οδηγίες προς γονείς και μαθητές για τον περιορισμό της διασποράς του νέου κορωνοϊού

Οδηγίες προς τους γονείς

Πόστερ

Οδηγίες για τους μαθητές

Δημοσιεύθηκε στη ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ, ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΧΟΛΕΙΟ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ | Σχολιάστε

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΛΕΚΡΟΝΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΑΠΟ 6-4 ΕΩΣ 10-4

Διαβάστε τις οδηγίες παρακάτω.

Δημοσιεύθηκε στη ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ, ΣΧΟΛΕΙΟ, ΣΧΟΛΕΙΟ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ | Σχολιάστε

ΟΔΗΓΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΜΑΘΗΤΗ ΣΤΟ WEBEX

Για τον οδηγό σύνδεσης μαθητή πατήστε Οδηγός-Μαθητή-για-την-εξ-αποστάσεως-εκπαίδευση

Ο Υποδιευθυντής