Μαθητικά Συμβούλια

ΤΜΗΜΑ Α1
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΑΡΣΕΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΜΕΛΟΣ ΔΕΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
 ΤΜΗΜΑ Α2
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΙΧΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΚΑΡΛΟΒΙΤΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΕΛΟΣ ΜΑΡΟΥΛΗ ΣΤΕΛΛΑ
ΜΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
 ΤΜΗΜΑ Α3
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΕΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΤΑΜΙΑΣ ΣΑΜΑΡΑ ΔΩΡΟΘΕΑ
ΜΕΛΟΣ ΣΕΡΓΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΜΕΛΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
  ΤΜΗΜΑ Β1
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΒΕΡΩΝΗ ΑΝΝΑ -ΘΩΜΑΪΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ
ΤΑΜΙΑΣ ΔΗΜΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ -ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΜΕΛΟΣ ΚΡΙΜΙΤΖΑ ΑΝΝΕΖΑ
ΜΕΛΟΣ ΜΑΘΙΑΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

 

  ΤΜΗΜΑ Β2
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΟΡΡΕ ΣΟΦΙΑ
ΤΑΜΙΑΣ ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΕΛΟΣ ΜΠΟΤΣΗ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ
ΜΕΛΟΣ ΝΑΥΠΛΙΩΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
  ΤΜΗΜΑ Β3
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΚΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΖΑΪ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΤΑΦΑΝΙ ΣΕΦΙΕΤ
ΜΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ
ΜΕΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
  ΤΜΗΜΑ Β4
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΟΡΩΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΤΑΜΙΑΣ ΤΣΕΛΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΕΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΕΛΟΣ ΨΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  ΤΜΗΜΑ Γ1
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΜΠΑΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΑΜΙΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΕΛΟΣ ΜΑΝΟ ΑΘΗΝΑ
ΜΕΛΟΣ ΑΔΕΛΦΟΥΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
  ΤΜΗΜΑ Γ2
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΕΡΓΗ ΑΡΕΤΗ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΧΟΥΖΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ
ΤΑΜΙΑΣ ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΜΕΛΟΣ ΚΟΡΡΑ ΕΛΣΙΑΝ
ΜΕΛΟΣ ΚΟΝΔΥΛΗ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ
  ΤΜΗΜΑ Γ3
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΟΥΣΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΧΟΥΖΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ
ΤΑΜΙΑΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ
ΜΕΛΟΣ ΣΕΡΜΑΔΙ ΦΑΜΠΙΑΝ
ΜΕΛΟΣ ΞΕΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

Νέο 15μελές μαθητικό συμβούλιο

Ύστερα απο τις εκλογές που διεξήχθησαν κατα τις τρείς τελευταίες διδακτικές ώρες , την Τρίτη 3 Οκτωβρίου 2017 προέκυψαν τα δεκαπέντε μέλη και τα πέντε αναπληρωματικά που θα αποτελέσουν το νέο δεκαπενταμελές μαθητικό συμβούλιο του σχολείου. Στη συνέχεια και μετά απο συμπληρωματική ψηφοφορία λόγω ισοψηφιών, συνήλθε σε σώμα το νέο συμβούλιο, σε διαδικασία που έγινε στο σχολείο την Τετάρτη 4 Οκτωβρίου, σύμφωνα πάντα με τον κανονισμό των μαθητικών κοινοτήτων. Η σύνθεση του νέου δεκαπενταμελούς συμβουλίου έχει ως εξής:

Ζευγώλη ΜαρίαΔέλπρα Πάολα

Σουσούνη Χριστίνα

Σορώκου Δέσποινα

Παντελαίος Νικόλαος

Μελισσουργός Δημήτρης

Μαυρομάτης Ιωάννης

Χατζηανδρέου Λεονάρδος

Μαθιάσου Χριστίνα

Ψαρράς Βασίλειος

Παλάζης Σωτήριος

Χουζούρη Σοφία

Χιλάι Άγγελος

Μάνο Αθηνά

Παντελαίου Αντωνία

ΠρόεδροςΑντιπρόεδρος

Γραμματέας

Ταμίας

Μέλος

Μέλος

Μέλος

Μέλος

Μέλος

Μέλος

Μέλος

Μέλος

Μέλος

Μέλος

Μέλος

Αναπληρωματικά μέλη εξελέγησαν κατα σειρά:

Δημάρη Αικατερίνη, Δέτση Αναστασία, Βασιλάκη Μαρίνα, Βασιλάκη Αναστασία και Μπακάλου Μαρία – Λαμπρινή