Εκλογές Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων για το σχολικό έτος 2012-2013

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ

ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,

Την επόμενη Δευτέρα 17-12-2012, κατά την παραλαβή των ελέγχων προόδου των παιδιών μας, θα διεξαχθούν οι εκλογές του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας.

Οι εκλογές θα διεξαχθούν στο διάστημα 12.00-14.30 στο χώρο του Γυμνασίου.

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλοι οι ταμειακώς εντάξει γονείς, που έχουν καταβάλει την ετήσια συνδρομή των 10€. Παρακαλούμε όσοι από εσάς δεν το έχετε ήδη κάνει, απευθυνθείτε σε εκπρόσωπο του συλλόγου που θα βρίσκεται στο χώρο διεξαγωγής των εκλογών.

Κατά τις εκλογές θα αναδειχθούν οι παρακάτω εκπρόσωποί μας για την επόμενη διετία :

• Τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου
  • Τα μέλη της Εξελεγκτικής Επιτροπής
  • Οι εκπρόσωποί μας στη Σχολική Επιτροπή
  • Οι εκπρόσωποί μας στην Ένωση Γονέων

Παρακαλούμε  για τη συμμετοχή όσο το δυνατόν περισσοτέρων γονιών στις εκλογές, γεγονός που θα δυναμώσει την εκπροσώπηση μας και τη δυνατότητα επίλυσης προβλημάτων και ανάληψης θετικών πρωτοβουλιών και δράσεων για το καλό των παιδιών μας.

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλούμε να απευθυνθείτε στα μέλη της Εφορευτικής Επιτροπής :

Γιαννάκη Ελένη (τηλ.6974889179), Καμπέρη Μαίρη (τηλ.6937227236) και Νικολάου Γιώτα (τηλ.6936685118)