ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥ Γ/ΣΙΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΣΕ ΤΟΠΟΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η Διευθύντρια του Γ/σίου Κρεμαστής ζητά την εκδήλωση ενδιαφέροντος από τα  τουριστικά  γραφεία για τη διοργάνωση εκπαιδευτικής επίσκεψης στην Θεσσαλονίκη στα πλαίσια του  προγράμματος περιβαλλοντικής εκπαίδευσης «Χρήση ανανεώσιμων πηγών ενέργειας σε δημόσια κτίρια».

Συγκεκριμένα:

– Θα πραγματοποιηθούν δύο (2) μεταφορές με αεροπλάνο:

α) Πτήση Ρόδος- Θεσσαλονίκη  27/4/2017

β) Πτήση Θεσσαλονίκη- Ρόδος 01/5/2017

– Θα πραγματοποιηθούν τέσσερις (4) μεταφορές με μικρό τουριστικό λεωφορείο

α) Tην Πέμπτη 27/4/2017 από το Αεροδρόμιο Θεσσαλονίκης στο ξενοδοχείο (City hotel Thessaloniki ή Colors ladadika.)

β) Την Σάββατο 29/4/2017 από το ξενοδοχείο9:00 προς Έδεσσα- 13:30 προς Βεργίνα- επιστροφή στο ξενοδοχείο.

γ) Το Κυριακή 30/4/2017 από το ξενοδοχείο 9:30 προς Κέντρο Διάδοσης Επιστημών και Μουσείο Τεχνολογίας (Noesis) στη συνέχεια προς Εμπορικό Κέντρο Mediterranean Cosmos- επιστροφή στο ξενοδοχείο.

δ) Την Δευτέρα 01/5/2017 από το ξενοδοχείο προς Επταπύργιο και μετά προς αεροδρόμιο.

Αριθμός των συμμετεχόντων μαθητών θα είναι  13 μαθητές και 1 αρχηγός  και 1 εκ/κος συνοδοί  της εκπαιδευτικής επίσκεψης.

Υπεύθυνος καθηγητής: Παύλου Ιωάννης ΠΕ17.02

Ολόκληρη η προκήρυξη στον παρακάτω σύνδεσμο:

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ θεσσαλονικη (ΝΕΟ)