ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΗ ΜΟΝΗ ΛΑΖΑΡΙΣΤΩΝ.

Από το Γυμνάσιο ανακοινώνεται ότι, μετά το άνοιγμα των προσφορών των τουριστικών γραφείων, η διδακτική επίσκεψη που θα πραγματοποιήσουν μαθητές της Γ΄τάξεως στη Μονή Λαζαριστών στις 23-1-2024 , ανατίθεται στο τουριστικό γραφείο Ζανέτας .

Επιλογή πρακτορείου για διδακτική επίσκεψη στο Πλανητάριο

Από το Γυμνάσιο ανακοινώνεται ότι, μετά το άνοιγμα των προσφορών των τουριστικών πρακτορείων, η διδακτική επίσκεψη που θα πραγματοποιήσουν μαθητές της Α΄τάξεως στο Πλανητάριο στις 7/4/2022 , ανατίθεται στο τουριστικό πρακτορείο COMPLETE TRAVEL.

Επιλογή πρακτορείου για τη διδακτική επίσκεψη στο Πανεπιστήμιο της Λάρισας.

Από το Γυμνάσιο ανακοινώνεται ότι, μετά το άνοιγμα των προσφορών των τουριστικών πρακτορείων, η διδακτική επίσκεψη  που θα πραγματοποιήσουν  μαθητές  της Γ΄ τάξεως στο Πανεπιστήμιο  της Λάρισας  , ανατίθεται στο τουριστικό πρακτορείοTASIONAS TRAVEL. Αναλυτικά την απόφαση ανάθεσης μπορείτε να βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο.

ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟΥ

Επιλογή πρακτορείου για τη διδακτική επίσκεψη στο Διαχρονικό Μουσείο της Λάρισας.

Από το Γυμνάσιο ανακοινώνεται ότι, μετά το άνοιγμα των προσφορών των τουριστικών πρακτορείων, η διδακτική επίσκεψη  που θα πραγματοποιήσουν  μαθητές  της Β΄ τάξεως στο Διαχρονικό Μουσείο  της Λάρισας  , ανατίθεται στο τουριστικό πρακτορείοCOMPLITE TRAVEL. Αναλυτικά την απόφαση ανάθεσης μπορείτε να βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο.

ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟΥ

Επιλογή πρακτορείου για τη διδακτική επίσκεψη στη Πινακοθήκη Λάρισας.

Από το Γυμνάσιο ανακοινώνεται ότι, μετά το άνοιγμα των προσφορών των τουριστικών πρακτορείων, η διδακτική επίσκεψη  που θα πραγματοποιήσουν  μαθητές  της Α΄ τάξεως στη Πινακοθήκη της Λάρισας  , ανατίθεται στο τουριστικό πρακτορείοTASIONAS TRAVEL. Αναλυτικά την απόφαση ανάθεσης μπορείτε να βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο.

Επιλογή πρακτορείου για τη εκπαιδευτική εκδρομή στο Βουκουρέστι 28/01/2020

Από το Γυμνάσιο ανακοινώνεται ότι, μετά το άνοιγμα των προσφορών των τουριστικών πρακτορείων, η εκπαιδευτική εκδρομή  που θα πραγματοποιήσουν  μαθητές  του σχολείου  στο Βουκουρέστι , ανατίθεται στο τουριστικό πρακτορείο  VELONIS HOLIDAYS. Αναλυτικά την απόφαση ανάθεσης μπορείτε να βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο.

Επιλογή Πρακτορείου

Επιλογή πρακτορείου για τη εκπαιδευτική εκδρομή στο Βουκουρέστι. 15-01-2020

Από το Γυμνάσιο ανακοινώνεται ότι, μετά το άνοιγμα των προσφορών των τουριστικών πρακτορείων, η εκπαιδευτική εκδρομή  που θα πραγματοποιήσουν  μαθητές  του σχολείου  στο Βουκουρέστι , ανατίθεται στο τουριστικό πρακτορείο   GRECOS TRAVEL. Αναλυτικά την απόφαση ανάθεσης μπορείτε να βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο.

Επιλογή Πρακτορείου

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ 5ΗΜΕΡΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΣΤΟ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙ

Το Γυμνάσιο  Κονταριώτισσας διοργανώνει 5ήμερη εκπαιδευτική επίσκεψη στο  Βουκουρέστι κατά το διάστημα 06-04-2020 έως και 10-04-2020 και ζητάει από τα ταξιδιωτικά γραφεία κλειστή προσφορά (όχι email) που θα κατατεθεί στο Γραφείο του Διευθυντή κ. Κατσαμάγκα Ταξιάρχη  το αργότερο μέχρι την Τετάρτη 15/01/2020 και ώρα 11.00.

Για περισσότερες πληροφορίες κάντε κλικ      εδώ.

Επιλογή πρακτορείου για τη διδακτική επίσκεψη στη Μονή Λαζαριστών.

Από το Γυμνάσιο ανακοινώνεται ότι, μετά το άνοιγμα των προσφορών των τουριστικών πρακτορείων, η διδακτική επίσκεψη  που θα πραγματοποιήσουν  μαθητές  της Β΄και Γ΄τάξεως στη Μονή Λαζαριστών  , ανατίθεται στο τουριστικό πρακτορείοTASIONAS TRAVEL. Αναλυτικά την απόφαση ανάθεσης μπορείτε να βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο.

ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟΥ

Επιλογή πρακτορείου για τη διδακτική επίσκεψη στο Πλανητάριο.

Από το Γυμνάσιο ανακοινώνεται ότι, μετά το άνοιγμα των προσφορών των τουριστικών πρακτορείων, η διδακτική επίσκεψη  που θα πραγματοποιήσουν  μαθητές  της Α΄τάξεως στο Πλανητάριο  , ανατίθεται στο τουριστικό πρακτορείο VELONIS holidays. Αναλυτικά την απόφαση ανάθεσης μπορείτε να βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο.