Αρχική » Ανακοινώσεις Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων » ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Ο  ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΝΗΘΟΥ ΣΑΣ  ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ

Α. Να παρακολουθήσετε την θεατρική παράσταση με τα δύο μονόπρακτα του Α. Τσέχωφ «Αρμένικη  Βίζιτα» και «Η Αρκούδα» την Κυριακή 8 Δεκεμβρίου και ώρα 6.00 μ.μ. στην αίθουσα εκδηλώσεων του Γυμνασίου Κανήθου, από το θεατρικό εργαστήρι Ν. Αρτάκης. Για την οικονομική ενίσχυση του Συλλόγου ενδεικτική τιμή εισιτηρίου 5€, χωρίς αυτή να είναι υποχρεωτική για την παρακολούθηση της παράστασης.

Β. Να συμμετέχετε στην εκλογοαπολογιστική  συνέλευση που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου στις 6:00 το απόγευμα στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας. Εκτός από την ενημέρωση για τα πεπραγμένα της διετούς θητείας και τα τρέχοντα θέματα που αφορούν στο σχολείο μας θα πρέπει να γίνει και η εκλογή της εφορευτικής επιτροπής για την διενέργεια νέων εκλογών για την ανάδειξη νέου Δ.Σ. Οι εκλογές θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 20 Δεκεμβρίου κατά τις ώρες 10.00-14.00.

Την ίδια μέρα θα γίνει και το χριστουγεννιάτικο παζάρι με γλυκά και χριστουγεννιάτικα αντικείμενα. Παρακαλούμε και φέτος να βοηθήσετε με τις προσφορές σας ώστε να συνεχιστεί με την ίδια επιτυχία των περασμένων χρόνων το καθιερωμένο bazaar. Οι προσφορές θα γίνονται δεκτές το πρωί της ίδιας μέρας αλλά και το απόγευμα της Πέμπτης 19 Δεκεμβρίου από 6:30 – 7:30.

Για οποιαδήποτε πληροφορία απευθυνθείτε στα μέλη του Δ.Σ.

Δ.Σ. Συλλόγου Γονέων

Δεκέμβριος 2013