Αρχική » Ανακοινώσεις » Προκήρυξη Εκπ/κής εκδρομής Γυμνασίου Λ.Τ. Χάλκης στη Ρόδο

Προκήρυξη Εκπ/κής εκδρομής Γυμνασίου Λ.Τ. Χάλκης στη Ρόδο

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για κατάθεση οικονομικής προσφοράς για την οργάνωση της διήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης μαθητών μας στη Ρόδο.

Ο Διευθυντής του Γυμνασίου – Λυκειακές Τάξεις Χάλκης, προκηρύσσει την εκδήλωση ενδιαφέροντος από Τουριστικά Γραφεία για την πραγματοποίηση διήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής στη Ρόδο. Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν σε κλειστό φάκελο, μέχρι τις 11 το πρωί της 9ης Φεβρουαρίου 2016, στο γραφείο του Διευθυντή του Γυμνασίου Λ.Τ Χάλκης και να ειδοποιηθεί νωρίτερα το σχολείο για την αποστολή.

Η εκδρομή θα πραγματοποιηθεί στο πλαίσιο Εκπαιδευτικής – Πολιτιστικής εκδρομής μαθητών του σχολείου μας στις 26 και 27 Φεβρουαρίου 2016. Ο προβλεπόμενος αριθμός συμμετεχόντων είναι 6 μαθητές και 2 συνοδοί καθηγητές.

[Το πλήρες κείμενο σε μορφή doc]