Εκδήλωση Κεφαλόβρυσο

Εκδηλώσεις

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η ετήσια εκδήλωση του σχολείου στην ειδυλιακή τοποθεσία των πηγών της Τ.Κ. Κεφαλοβρύσου. Παρουσιάστηκαν τα πολιτιστικά προγράμματα που υλοποιήθηκαν τη φετεινή σχολική χρονιά και δόθηκε στους γονείς η βαθμολογία των μαθητων.Στην εκδήλωση παραβρέθηκαν ο Δήμαρχος Μεσσήνης Στάθης Αναστασόπουλος, οι Αντιδήμαρχοι Μπρατσιάκος Ι. και Αθανασόπουλος Ι., ο Διευθυντής της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπ/σης Ν.Μεσσηνίας Βασιλόπουλος Κ., ο Δ/ντής του 2ου Γραφείου της Δ.Δ.Εκπ/σης Σικαλιάς Π., ο αιρετός του ΠΥΣΔΕ  Μπίτζας Αθ.,  ο πρόεδρος της  Α’ ΕΛΜΕ  Ξανθάκης Σωτ., η Δ/ντρια του Λυκείου  Βασιλοπανάγου Ελ., καθηγητές, γονείς, φίλοι, μαθητές και οι κάτοικοι του Κεφαλοβρύσου.