Αρχείο για 11 Μαΐου, 2017

ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ-ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΔΙΚΤΥΟΥ

ΠΑΡΑΝΕΣΤΙ-Αίτηση Σεμινάριο Δικτύου

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΚΠΕ Παρανεστίου: Επιμορφωτικό σεμινάριο με θέμα “Υπαίθρια Περιβαλλοντική Εκπαίδευση. Επιθυμία ή αναγκαιότητα;”

Καλογεροπούλου_01

Κορμπάκη_01

Βυθούλκα_02

Βέρροιος_01

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Οι φωτογραφίες των μαθητών Λυκείου που διακρίθηκαν στον Διαγωνισμό “Οι τέσσερις εποχές”

Κωλέττη _03

Νικολόπουλος Σωτ._01

Βασίλης Σπηλιωτόπουλος_01

Βασίλης Σπηλιωτόπουλος_02

Γιώτα Βασιλοπούλου_02

Γιώτα Βασιλοπούλου_03

Γιώτα Βασιλοπούλου_04

ΜΑΡΑΘΙΑ_ΑΘΑΝΑΣΙΑ_01

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Οι φωτογραφίες των μαθητών Γυμνασίου που διακρίθηκαν στον Διαγωνισμό “Οι τέσσερις εποχές”

Πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη, 10 Μαΐου 2017, στις 8 μμ, στο 1ο Γυμνάσιο Πύργου, η βράβευση των μαθητών που διακρίθηκαν στον Διαγωνισμό Φωτογραφίας “Οι τέσσερις εποχές”, που διοργάνωσε η ΔΔΕ Ηλείας δια της Υπεύθυνης Σχολικών Δραστηριοτήτων. Στο δεύτερο μέρος της εκδήλωσης, εγκαινιάστηκε η έκθεση με τα βραβευμένα έργα των παιδιών, η οποία και θα λειτουργεί μέχρι τις 31 Μαΐου 2017, με είσοδο ελεύθερη.

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Βράβευση μαθητών Διαγωνισμού Φωτογραφίας “Οι τέσσερις εποχές”- Εγκαίνια έκθεσης