Το ΚΠΕ Παρανεστίου θα διοργανώσει σεμινάριο στα πλαίσια του Εθνικού Θεματικού δικτύου που συντονίζει με θέμα: «Υπαίθρια Ζωή και Π.Ε.»

Το σεμινάριο θα υλοποιηθεί από την Παρασκευή 15 Μαΐου 2015 και ώρα 17:00 μέχρι την Κυριακή 17 Μαΐου  2015 και ώρα 14:30.

και δευτερευόντως σε εκπαιδευτικούς που ανήκουν σε Πρωτοβάθμιες και Δευτεροβάθμιες Διευθύνσεις όλης της χώρας.

Οι ενδιαφερόμενοι εκπαιδευτικοί θα πρέπει να στείλουν αίτηση (Πρότυπο 1) συμμετοχής το αργότερο μέχρι τις 30 Μαρτίου 2015 στους Υπευθύνους Σχολικών Δραστηριοτήτων των Διευθύνσεων Εκπαίδευσης στην οποία ανήκουν.

Για την πρόσκληση και την αίτηση πατήστε εδώ