Αγαπητοί συνάδελφοι, το Κέντρο Πρόληψης Ηλείας «ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ» σε συνεργασία με την Δ/νση Δ/θμιας Εκπ/σης Ηλείας σας προσκαλούν σε επιμορφωτικό εργαστήρι πέντε συναντήσεων (15 ωρών), που στόχο έχει την ευαισθητοποίηση σχετικά  με τις ανάγκες των εφήβων που εκφράζονται με προκλητική συμπεριφορά. Μέσα από την βιωματική – ομαδοσυνεργατική μέθοδο του εργαστηρίου ο εκπαιδευτικός δύναται να ανακαλύψει νέους τρόπους διαχείρισης των προκλητικών συμπεριφορών ώστε να βοηθήσει κάθε μαθητική ομάδα να έχει μια δημιουργική συνεργασία.ΑΦΙΣΑ-ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ "ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ"

Για να δηλώσετε συμμετοχή καλείστε να συμπληρώσετε την ηλεκτρονική φόρμα που ακολουθεί μπαίνοντας στον παρακάτω σύνδεσμο έως την Παρασκευή  28/11/2014

Επειδή οι θέσεις του εργαστηρίου είναι περιορισμένες  θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.