Londons’s sights

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Londons’s sights

‘Are you lost in the world like me?’

Είδα χθες το βιντεάκι του καινούργιου τραγουδιού του Moby (and the Void Pacific Choir) το οποίο θεωρώ συγκλονιστικό και δυστυχώς απίστευτα επίκαιρο.

Επίσης μπορεί να χρησιμοποιηθεί πολύ άνετα για κουβέντα με τους μαθητές!

Αν σας ενδιαφέρει μπορείτε να το δείτε εδώ

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ‘Are you lost in the world like me?’

Moodle Cloud

Wordle: Moodle Cloud

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Moodle Cloud

Γυμνάσιο και Λυκειακές Τάξεις Βασιλικής

Καλησπέρα!

Θα ήθελα να σας ενημερώσω για το σχολείο μας, στη Βασιλική Λευκάδας. Είναι ένα μικρό σχολείο, δίπλα στη θάλασσα, με περίπου 110 μαθητές και 22 καθηγητές.

Φωτογραφίες εικόνες και ένα σωρό ενδιαφέρουσες πληροφορίες για το σχολείο και τις δράσεις της σχολικής κοινότητας μπορείτε να βρείτε στην ιστοσελίδα του σχολείου μας.

website

Μπορείτε να δείτε επίσης ένα ενδιαφέρον βίντεο που παρουσιάζει τη Βασιλική εδώ.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Γυμνάσιο και Λυκειακές Τάξεις Βασιλικής

Καλημέρα κόσμε!