ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ

Την Δευτέρα 13 Σεπτεμβρίου, ημέρα του Αγιασμού τα παιδιά θα πρέπει να προσέλθουν στο σχολείο στις 09.30, με μάσκες και αρνητικό αποτέλεσμα self test.

Το self test των παιδιών πρέπει να πραγματοποιηθεί 24 ώρες πριν την προσέλευση στο σχολείο και να δηλωθεί μέσω της πλατφόρμας gov.gr ώστε να έχει κωδικό («Δήλωση αυτοδιαγνωστικών τεστ»).

Τρίτη.

Η Προϊσταμένη του Δημοτικού Σχολείου

Ντίμου Μαρία

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ

Στο σχολείο μας θα παρευρεθεί και η Πρόεδρος της Δημοκρατίας. Τα παιδιά μετά τη λήξη του Αγιασμού θα αποχωρήσουν .Τα βιβλία και τα σχολικά είδη  που συγκεντρώθηκαν από προσφορές θα μοιραστούν την  Τρίτη.

Η Προϊσταμένη του Δημοτικού Σχολείου

Ντίμου Μαρία