Ασκήσεις στα Μαθηματικά

Λήψη αρχείου

Κατηγορίες: Μαθηματικά | Ετικέτες: , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ασκήσεις στα Μαθηματικά

Επαναληπτικές ασκήσεις στη Γλώσσα

Λήψη αρχείου

Κατηγορίες: Γλώσσα | Ετικέτες: , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επαναληπτικές ασκήσεις στη Γλώσσα

rapid test

Σας ενημερώνουμε ότι σήμερα Σάββατο 22/01/2022, ύστερα από διαγνωστικό έλεγχο rapid test και PCR 2 μαθήτριες της Ε΄ και ΣΤ΄ τάξης επιβεβαιώθηκαν με Covid-19. Τελευταία ήμερα που παρακολούθησαν τα μαθήματα οι μαθήτριες ήταν την Πέμπτη 20/01/2022. Όλοι οι μαθητές στα τμήματα Ε’ και ΣΤ’ τάξης και οι μαθητές που επιβιβάστηκαν στο ίδιο σχολικό λεωφορείο τη συγκεκριμένη ημέρα θεωρούνται «ΣΤΕΝΕΣ ΕΠΑΦΕΣ» και σύμφωνα με το επικαιροποιημένο πρωτόκολλο οφείλουν να διενεργήσουν rapid test ή PCR.

Ο Διευθυντής του Σχολείου

Ανακοίνωση 20/1/2022

rapid test

Αγαπητοί γονείς-κηδεμόνες!

Σύμφωνα με το επικαιρoποιημένο υγειονομικό πρωτόκολλο , μαθητές που έχουν νοσήσει από Covid-19 δεν χρειάζεται να κάνουν rapid-test όταν έρθουν σε στενή επαφή με <<ΥΠΟΠΤΟ ΚΡΟΥΣΜΑ>>.

Ο Διευθυντής του Σχολείου

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις για τον κορωνοϊό | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ανακοίνωση 20/1/2022

Περί Χριστουγέννων

Κατηγορίες: Γιορτές | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Περί Χριστουγέννων

Η σημασία της γιορτής των Χριστουγέννων

elato

Η σημασία της γιορτής των Χριστουγέννων

Κατηγορίες: Γιορτές | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Η σημασία της γιορτής των Χριστουγέννων

Χαρούμενες γιορτές

Αγαπητά παιδιά!

Τώρα που επιτέλους έφτασαν οι διακοπές των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς να θυμηθούμε ότι υπάρχουν πολλά παιδιά που υποφέρουν και δυστυχούν . Ας ανοίξουμε όλοι την αγκαλιά μας κι ας προσφέρουμε ό.τι μπορεί ο καθένας !!!

8199610 5e233                                                               ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις της τάξης | Ετικέτες: , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Χαρούμενες γιορτές