capture

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο capture

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αργοπορημένη έναρξη της παρέλασης και διακοπή της λόγω βροχής . Απουσίασαν οι επίσημοι.

αθλητικές δραστηριότητες μαθητών 3ου γυμνασίου Πύργου.

Για την φετινή σχολική χρονιά θα γράφουμε τις δράσεις  των μαθητών μας στον αθλητικό τομέα.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο αθλητικές δραστηριότητες μαθητών 3ου γυμνασίου Πύργου.

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2016

Πραγματοποιήθηκαν στην Αρχαία Ολυμπία χθες 09/02/2016 οι Πανελλήνιοι αγώνες ανώμαλου δρόμου  με  συμμετοχή αθλητών από σχολεία της Ελλάδας και της Κύπρου.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2016

προσφυγική κρίση

Αβέβαιο το μέλλον τους.

Εκδιώχθηκαν από την πατρίδα τους και αναζητούν καλύτερη τύχη κάπου αλλού.Μακάρι να επουλωθούν τα τραύματά τους όσο το δυνατόν γρήγορα.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο προσφυγική κρίση

Καλημέρα κόσμε!