Υποβολή Αίτησης Συμμετοχής στα Σεμινάρια Νέων Τεχνολογιών Web 2.0

Το Κέντρο Πληροφορικής & Νέων Τεχνολογιών (ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ.) της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Καστοριάς, στα πλαίσια των γενικότερων δράσεων και υποχρεώσεών του, αλλά και ενόψει του Νέου Ψηφιακού Σχολείου, σε συνεργασία με τον Σχολικό Σύμβουλο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πληροφορικής (ΠΕ19-20) Δυτ. Μακεδονίας, το Γραφείο Σχολικών Συμβούλων Α/θμιας & Β/θμιας Εκπ/σης Καστοριάςκαι τον Σύλλογο Εκπαιδευτικών Πληροφορικής Καστοριάς (Σ.Ε.Π.ΚΑ.).

Θα συνδιοργανώσει κατά το τρέχον σχολικό έτος Εργαστηριακά – Επιμορφωτικά Σεμινάρια στα Νέα Σύγχρονα Διαδικτυακά Eργαλεία (Web 2.0) για τους Εκπαιδευτικούς Πρωτοβάθμιας & Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε. Καστοριάς, σε ώρες εκτός ωραρίου λειτουργίας των σχολικών μονάδων.

key
Υποβολή Αίτησης Συμμετοχής στα Σεμινάρια Νέων Τεχνολογιών Web 2.0

Κατηγορίες: Σεμινάρια-Επιμόρφωση. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.