Καλωσόρισμα

Αγαπητοί επισκέπτες του blog μας  σας καλωσορίζουμε! Από σήμερα και πέρα στο συγκεκριμένο blog θα βρίσκετε υλικό για τα μαθηματικά λυκείου, πληροφορίες για τις πανελλαδικές εξετάσεις, αλλά και πολλά links σχετικά με τα ανώτερα μαθηματικά, λογισμικά μαθηματικού ενδιαφέροντος, καθώς και μαθηματικές μικροεφαρμογές ,με τα πιο γνωστά λογισμικά, έτοιμες να χρησιμοποιηθούν στα πλαίσια μιας σχολικής τάξης. Ευελπιστούμε η ενημέρωση του blog από εμάς να είναι συνεχής και σε καθημερινή βάση, όσο οι συνθήκες το επιτρέπουν. Επίσης στόχος του blog είναι και η συνεργασία με τους μαθητές του σχολείου μας, για τους οποίους θα ανεβαίνουν και αρκετές ανακοινώσεις με κωδικό πρόσβασης. Για τους επισκέπτες του blog  μας θα υπάρχει πάντα χώρος και χρόνος για τα σχόλιά τους, τα οποία θα μελετούμε πάντα με μεγάλη προσοχή και θα απαντάμε σε όσα απ αυτά κρίνουμε ότι χρήζουν απάντησης.

Κατηγορίες: Γενικά. Ετικέτες: , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.

Ένα σχόλιο στο Καλωσόρισμα

1. Ο/Η Maria Karapheri λέει:

Καλη αρχη!!!!  😉