Και τα φετινά Χριστούγεννα στον Κεντρικό πεζόδρομο της πόλης  μας  θα στηθεί η Παραμυθούπολη  της αγάπης. Αυτή την χρονιά εκτός από το σπιτάκι του Άι-Βασίλη, το σπιτάκι των ξωτικών και το καρουζέλ, θα υπάρχει και το σπιτάκι της ΑΓΑΠΗΣ. Στο σπιτάκι της αγάπης, εθελοντές θα συγκεντρώσουν ρούχα, τρόφιμα, σχολικά είδη, παιχνίδια και ζαχαρωτά και θα τα διαθέσουν την Παραμονή της Πρωτοχρονιάς σε συμπολίτες μας που τα έχουν ανάγκη.

Σας προσκαλούμε όλους!!!!

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Η “Παραμυθούπολη της Αγάπης” από 15 Δεκεμβρίου έως 6 Ιανουαρίου στα Γιαννιτσά Πέλλας

Καλημέρα κόσμε!

Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτή είναι η πρώτη σας δημοσίευση. Αλλάξτε την ή διαγράψτε την και αρχίστε το “Ιστολογείν”!