Επίσκεψη στο Ιτς Καλέ

its kale ioannina1

Κατηγορίες: Εκδρομές | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επίσκεψη στο Ιτς Καλέ

Πινακοθήκη Αβέρωφ

Η Πινακοθήκη

Στα πλαίσια του προγράμμμε περιστερια web 223x338ατος “Γνωρίζοντας τον τόπο μου”Pantazis Pericles Magkas eating watermelon επισκεφτήκαμε την Πιναπρωτα βηματαwebκοθήκη Αβέρωφ στο Μέτσοβο.Οι μαθητές είχαν την ευκαιρία να θαυμάσουν από κοντά τους πρωτότυπους πίνακες από την προσωπική συλλογή του Αβέρωφ.

Αφού έγινε ξενάγηση στον χώρο στη συνέχεια κατέβηκαν στο εργαστήριο όπου ζωγράφισαν και έπαιξαν παιχνίδια που αφορούσαν τους πίνακες της έκθεσης.

Κατηγορίες: Εκδρομές | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πινακοθήκη Αβέρωφ

οι εξισωσεις

Λυστε την εξίσωση:

χ + 5 =10

Μετάβαση στο scratch.mit.edu.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο οι εξισωσεις

Καλημέρα κόσμε!