ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΕΥΕ 27 01 2015

ΟΔΗΓΙΕΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟΥ

ΠΑΡΟΥΣΙΟΛΟΓΙΑ (ολα μαζι σε ενα αρχείο)

Έργο : «Πληρωμή Αναπληρωτών και Ωρομισθίων Εκπαιδευτικών καθώς και του Ειδικού Εκπαιδευτικού και Βοηθητικού Προσωπικού (2014ΣΕ04700000) από το εθνικό σκέλος του Προγράμματος Δημοσίων Επενδύσεων (ΠΔΕ) του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων».
Χρησιμοποιήστε το φύλλο excel που ταιριάζει στο αντίστοιχο έργο

Έργο/Υποέργο: «ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ» ΑΠ 6, 8, 9 (ΜIS 5000042) – Υποέργο 1 «Ολοήμερο Νηπιαγωγείο»

Έργο/Υποέργο: «ΟΛΟΗΜΕΡA ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ» ΑΠ 6, 8, 9 (MIS 5000041) – Υποέργο 1: «Ολοήμερα Δημοτικά Σχολεία»του Ε.Π. «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Διά βίου Μάθηση, ΕΣΠΑ 2014-2020».

Έργο/Υποέργο: «Πρόγραμμα εξειδικευμένης εκπαιδευτικής υποστήριξης για ένταξη μαθητών με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες-ΑΠ…….» του Ε.Π. «Εκπαίδευση και Διά Βίου Μάθηση» / Υποέργο 3

Έργο/Υποέργο 1: «Πρόγραμμα μέτρων εξατομικευμένης υποστήριξης μαθητών με αναπηρίες ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες για τη μεγιστοποίηση της ακαδημαϊκής και κοινωνικής τους ανάπτυξης με τη χρήση Νέων Τεχνολογιών και Ψηφιακού Εκπαιδευτικού Υλικού – ΑΠ3» του Ε.Π. «Εκπαίδευση και Δια Βίου Μάθηση»

Έργο/Υποέργο: «Στήριξη των Σχολείων με Ενιαίο Αναμορφωμένο Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα (ΕΑΕΠ) – ΑΠ3» (MIS 485625) του Ε.Π. «Εκπαίδευση και Διά Βίου Μάθηση» /

Έργο/Υποέργο: «Ανάπτυξη Υποστηρικτικών Δομών για την Ένταξη και Συμπερίληψη στην Εκπαίδευση των μαθητών με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες – ΑΠ6,8,9» (MIS 5000043) του Ε.Π. «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Διά Βίου Μάθηση» / Υποέργο 1