ΚΑΣΤΕΛΑΝΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!

Ιούν 201720
καλοκαιρι

Καλή ξεκούραση. Ραντεβού τον Σεπτέμβρη…

από κάτω από: Ανακοινώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!

Ο μαγικός κόσμος των παραμυθιών

Ιούν 201720

Το paramithia.net είναι αφιερωμένο σε όσους ξύπνησαν έστω και μια φορά στη ζωή τους στην χώρα του “σ’αγαπώ” και του συνεχόμενου ηλιοβασιλέματος. Εδώ θα διαβάσετε τις τελευταίες ανακοινώσεις του μαγικού δάσους, θα βρείτε γιατρικά φάρμακα για την ανίατη νόσο του μου-σου-ξου, και φυσικά, είστε καλοδεχούμενοι να διαβάσετε τις ιστορίες που ψάχνουν αναγνώστη.

από κάτω από: Μαθητική Γωνιά | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ο μαγικός κόσμος των παραμυθιών

Καλώς ήρθατε!

Μάι 201731

Με αφορμή την επιμόρφωση στις Τ.Π.Ε. ( Β1 επίπεδο) δημιούργησα αυτό το blog ελπίζοντας να γίνει η αρχή για περισσότερη δημιουργία και επικοινωνία σε σχέση με τη δουλειά μου.

δασκαλα1