Welcome to our class website!

Καλωσορίσατε στο website μας. Ο ιστότοπος αυτός δημιουργήθηκε ως σημείο αναφοράς τόσο για τους μαθητές μου όσο και για τους γονείς τους σχετικά με το μάθημά μας, για εμένα ως μέσο ανατροφοδότησης, αλλά και για συναδέλφους που ίσως αναζητούν  ιδέες  όπως συχνά κάνω άλλωστε κι εγώ η ίδια.
Στο site αυτό μπορεί να απολαύσει κανείς τις δημιουργίες των παιδιών στο link του αντίστοιχου σχολείου, να συνδεθεί μέσω των useful links με πολλά χρήσιμα sites όπως λεξικά, ασφαλείς παιδικές μηχανές αναζήτησης, ενδιαφέροντα άρθρα, εκπαιδευτικά παιχνίδια και τραγούδια, ψηφιακά βιβλία αλλά και επίσημο εκπαιδευτικό υλικό σχετικό με τα σχολικά εγχειρίδια, όπως και να διαβάσει τα νέα και τις σκέψεις μας στο blog.
Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Welcome to our class website!