eviprod's blog

Άλλος ένας ιστότοπος Blogs.sch.gr

Φύλλο εργασίας για την Κυκλοφοριακή Αγωγή!

Μαρ 201430

Αγαπημένοι μου μαθητές, εδώ   θα βρείτε ένα αρχείο που θα σας βοηθήσει στη δημιουργία μιας παρουσίασης με θέμα την Κυκλοφοριακή Αγωγή. Μελετήστε το και ….ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Φύλλο εργασίας για την Κυκλοφοριακή Αγωγή!

Ευέλικτη ζώνη.

Νοέ 201325

Φέτος προβληματίστηκα αρκετά με το θέμα της ευέλικτης ζώνης. Είχα στο μυαλό μου ένα δυσάρεστο περιστατικό που έγινε πέρσι στην τάξη μου, το οποίο όμως δεν έχω ξεχάσει.Έτσι… αποφάσισα να ασχοληθώ με τον ρατσισμό.Βέβαια τα παιδάκια μου είναι μικρούλια ακόμα και έτσι βρίσκομαι σε αναζήτηση υλικού για μικρές ηλικίες. Βρίσκομαι σε καλό δρόμο, άλλα αν μπορείτε κι εσείς να βοηθήσετε θα χαρώ πολύ!!!

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ευέλικτη ζώνη.

Καλημέρα κόσμε!

Νοέ 201323

Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτή είναι η πρώτη σας δημοσίευση. Αλλάξτε την ή διαγράψτε την και αρχίστε το “Ιστολογείν”!