Εκπαίδευση στις Φυσικές Επιστήμες των σχολείων Κρήτης και Κύπρου

Το εκπαιδευτικό – επιμορφωτικό πρόγραμμα υλοποιείται σε συνέχεια άλλων προγραμμάτων για μαθητές και καθηγητές των Φυσικών επιστημών και των εκπαιδευτικών συνεργασιών που προωθούμε τα τελευταία χρόνια στη σχολική εκπαίδευση Κρήτης και Κύπρου, στο πλαίσιο του Εκπαιδευτικού – Επιμορφωτικού προγράμματος Σχολικής ηγεσίας .

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εκπαίδευση στις Φυσικές Επιστήμες των σχολείων Κρήτης και Κύπρου

Ευχές για τα Χριστούγεννα

Εύχομαι σε όλους τους εκπαιδευόμενους του Moodle χαρούμενα Χριστούγεννα με χαρά, ευτυχία, αισιοδοξία !!!

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ευχές για τα Χριστούγεννα

Καλημέρα κόσμε!