6 Μαρτίου:Πανελλήνια ημέρα κατά της σχολικής βίας
Πέμπτη, 19 Μαρτίου 2015, 09:15
Κάτω από: Χωρίς κατηγορία  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 6 Μαρτίου:Πανελλήνια ημέρα κατά της σχολικής βίας

Η 6 Μαρτίου έχει καθιερωθεί από το Υπουργείο Παιδείας ως Πανελλήνια ημέρα κατά της σχολικής βίας και του εκφιβισμού. Ο όρος << εκφοβισμός και βία στο σχολείο>>  (school bulling) χρησιμοποιείται για να περιγράψει μια κατάσταση κατά την οποία ασκείται εσκεμμένη ,απρόκλητη, συστηματική βία.

Επίδοση βαθμολογίας Β’ Τριμήνου-ενημέρωση γονέων
Πέμπτη, 19 Μαρτίου 2015, 09:01
Κάτω από: Χωρίς κατηγορία  |  Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επίδοση βαθμολογίας Β’ Τριμήνου-ενημέρωση γονέων

έλεγχος   Την Παρασκευή 20 Μαρτίου το 7ο Δημοτικό Θήβας στις 12.30 καλεί τους γονείς για επίδοση βαθμολογίας και ενημέρωση για την πρόοδο του κάθε ενός.

Καλημέρα κόσμε!
Πέμπτη, 19 Μαρτίου 2015, 08:42