Ενημερωτικές Συναντήσεις στη Δυτική Μακεδονία -Απρίλιος 2017

etwi-wordcloud-1Τέσσερις νέες ημερίδες ενημέρωσης με θέματα: το Twinspace και την ενσωμάτωση ψηφιακών εργαλείων, την αποτελεσματική  επικοινωνία  μεταξύ των μαθητών και τον γενικότερο σχεδιασμό ενός έργου, θα πραγματοποιηθούν σε Πτολεμαίδα, Κοζάνη, Καστοριά και Φλώρινα.  (Ζητώ την κατανόηση από τους συναδέλφους των Γρεβενών και Σιάτιστας γιατί λόγω ανάρρωσης από σπάσιμο ποδιού δεν μου είναι εύκολο ακόμη να μετακινηθώ μακρυά – Βασιόπουλος Σωκράτης).   Δείτε τα θέματα και δηλώστε συμμετοχή στο Σύνδεσμο.

1. 29-03-2017 στις 17:00 3ο ΓΕΛ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ         Πτολεμαΐδα

Τίτλος ημερίδας: 10 Βήματα Ανάπτυξης Αποτελεσματικής Επικοινωνίας σε Έργα eTwinning

Δήλωση Συμμετοχής

2. 04-04-2017 στις 18:00 Εργαστήριο Πληροφορικής 1ου ΓΕΛ Καστοριάς       Καστοριά