ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ

ΠΩΣ ΕΛΕΓΧΕΤΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΜΕ 10 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΕΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ

Πως ελέγχεται το μυαλό μας με 10 αποτελεσματικές τεχνικές

Ο Αμερικανός ακαδημαϊκός και στοχαστής, Νόαμ Τσόμσκι, αναλύει τις δέκα τεχνικές για τη χειραγώγηση της κοινής γνώμης….
Το κείμενο αποτελεί μέρος μιας συλλογής συνεντεύξεων του Ν.Τσόμσκι, όπου ο κορυφαίος διανοητής διαπιστώνει διεισδυτικές παρατηρήσεις για τους θεσμούς που διαμορφώνουν τη σκέψη του κοινού και οι οποίοι βρίσκονται στην υπηρεσία της ισχύος και του κέρδους.
Συνέχεια

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΩΣ ΕΛΕΓΧΕΤΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΜΕ 10 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΕΣ ΤΕΧΝΙΚΕΣ

Η σπάνια “ματωμένη υπέρ-Σελήνη” πάνω από τον πλανήτη!

Τεράστια, πιο κοντινή από ποτέ και “ματωμένη”: μια ιδιαίτερα σπάνια ολική έκλειψη Σελήνης προσέφερε σήμερα ένα εντυπωσιακό θέαμα που ήταν ορατό από μεγάλο μέρος του πλανήτη.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Η σπάνια “ματωμένη υπέρ-Σελήνη” πάνω από τον πλανήτη!

Ανάρτηση πολυμέσων

Στο ιστολόγιο μας μπο

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ανάρτηση πολυμέσων

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ

Καλή αρχή με αισιοδοξία και προσπάθεια.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ