Επιστροφή σε Εκπομπές 2013-14

Comple Radio

Αγαπητοί   μαθητές και  καθηγητές

σύντομα  αρχίζουν  οι  εκπομπές  μας   στο  ESRADIO. Σε  πρώτη  φάση  έχουμε  παράγει  σποτ   χαιρετισμού και ενημερωτικά  και  κοινωνικά   σποτ. Την  Τρίτη  17/12/13  θα  μεταδοθεί  μια  πρώτη  εκπομπή  από  το Σωτήρη  Παπαδόπουλο , που  έγινε   σε  συνεργασία  με  τον  ΠΟΔΗΛΑΤΗ  ΤΟΥ  ΚΟΣΜΟΥ  και  αφορά   στο  ρεμπετικο  τραγούδι και  ώρες  21.00-23.00 μ.μ. Οι  μαθητές  Σάββας  Μεϊμάρογλου  , Χριστίνα  Παπαδημητροπούλου  και  Βικτωρία  Πάνου ετοιμάζουν  την  εκπομπή   τους  COMPLE   RADIO. Την  επόμενη  Τρίτη 24/12/13 και  ώρες  21.00-23.00  μ.μ. θα  μεταδοθεί  η  εκπομπή  με  τη  μαθήτρια  Βασιλική  Γκούβα  αφιερωμένη  στην  παράδοση  και  στις  παραδοσιακές  συνταγές   της  Μεσογείου, που  έγινε  σε  συνεργασία  με   τον    ΠΟΔΗΛΑΤΗ   ΤΟΥ  ΚΟΣΜΟΥ.

Η  εκπομπή  μας  COMPLE  RADIO  ( ψυχαγωγική)  θα  μεταδίδεται  από  τον  καινούργιο  χρόνο  Τρίτη  21.00-22.00 μ.μ.

Αναρτούμε   και   το  λογότυπο  της  εκπομπής.

Ο  ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ   ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ

ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΚΟΣ   ΗΛΙΑΣ

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/esr-2011-2013/esr-2013-2014/ekpompes/comple-radio/

1 σχόλιο