Επιστροφή σε Εκπομπές 2012-13

TETRADIO Δάφνης

Γεια σας!!! Η εκπομπή TETRADIO της ραδιοφωνικής ομάδας του 4ου Γυμνασίου Δάφνης είναι κοντά σας και σας προσκαλεί να μας κρατήσετε συντροφιά. Κάθε 15 μέρες τέσσερα παιδιά από την παρέα μας θα προσπαθούν να μοιράζονται μαζί σας σκέψεις , προβληματισμούς και πληροφορίες περίεργων και ποικίλων θεμάτων. Πρόκειται για θέματα , προβληματισμούς που μπορούν να αναζητηθούν στις σελίδες ενός μαθητικού ή απλού εφηβικού τετραδίου , στις σημειώσεις και στα σκίτσα των τελευταίων σελίδων, που συνοδεύουν μια βαρετή παράδοση , στις συζητήσεις που κρατούν όσο το διάλειμμα μιας βροχερής μέρας, στο άκουσμα του αγαπημένου μας τραγουδιού ή ενός θέματος που μας «ταρακούνησε». Ακούστε μας και … δεν θα χάσετε!!!

Περισσότερες πληροφορίες για μας στο site του σχολείου μας.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/esr-2011-2013/esr-2012-13/%ce%b5%ce%ba%cf%80%ce%bf%ce%bc%cf%80%ce%ad%cf%82-2/tetradio-%ce%b4%ce%ac%cf%86%ce%bd%ce%b7%cf%82/