Επιστροφή σε Εκπομπές 2012-13

Ραδιο…φονικά ταξίδια του 4ου

Το 4ο Γυμνάσιο Ιωαννίνων και οι μαθητές: Τζοβάρας Γιώργος, Βλαχοθανάση Ελένη, Τσακτσίρα Ζαχαρένια, Τρομπούκη Ευτυχία, Μαλάμου Μαρία, Μαλάμου Κρίνα, Ζινδριλής Γιώργος, Τζούπης Νικόλαος και Κουκουνούρη Αριστέα, με μεγάλο ενθουσιασμό συμμετέχουμε στην πρωτοποριακή ιδέα του Πανευρωπαϊκού μαθητικού Διαδικτυακού ραδιοφώνου.

Οι εκπομπές μας θα είναι ραδιοφωνικά ταξίδια αφιερωμένα σε σημαντικά γεγονότα, σπουδαίους δημιουργούς, στην παράδοση και καθετί που προάγει τον πολιτισμό και αναδεικνύει την Ιστορία μας.

Η ομάδα μας θα συμμετέχει στο ραδιοφωνικό πρόγραμμα με μία εκπομπή το μήνα. Το ηχητικό σήμα της εκπομπής θα είναι το Another brick The wall των Pink Floyd και ο τίτλος της εκπομπής είναι Ραδιο φονικά ταξίδια του 4ου.

Ευχαριστούμε για τη συνεργασία.

Ακούστε το σποτ_Ραδιο_φονικά_ταξίδια_του_4ου

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/esr-2011-2013/esr-2012-13/%ce%b5%ce%ba%cf%80%ce%bf%ce%bc%cf%80%ce%ad%cf%82-2/3610-2/