5η εκπομπή : “ΕΓΩ ΚΙ ΕΣΥ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ… ΕΜΕΙΣ!!!”

Η 5η εκπομπή σποτ- αναρτηση εικονα 2015των ΕΚΤΑΣΤΕΡΙΩΝ από το ΣΤ3 του 8ου Δημοτικού Σχολείου Πετρούπολης και το ΣΤ1 του Δημοτικού Σχολείου Γαλάτιστας είναι γεγονός!!!

Στην 5η εκπομπή μας την Κυριακή 24 Μαϊου  2015 στις 4μ.μ. ακριβώς και για μια ώρα θα σας κρατήσουμε συντροφιά με τις απόψεις δύο εκλεκτών καλεσμένων μας γύρω από τα θέματα της διαφορετικότητας, του ρατσισμού και του σχολικού εκφοβισμού!

Μαζί μας θα έχουμε την κα Κανέλλη Ρούλα, Αντιδήμαρχο Παιδείας Πετρούπολης και την κα Κουλουκάτση, Πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Γαλάτιστας Χαλκιδικής!

Ακούστε την εκπομπή των ΕΚΤΑΣΤΕΡΙΩΝ στο πιο αστεράτο διαδικτυακό ραδιόφωνο στο EUROPEAN SCHOOL RADIO!!!

Για να περιπλανηθούμε μαζίκαι ΠΟΤΕ να μην παραπλανηθούμε!

ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΙΤΕ … ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΟΥΡΑΝΟ !!! eTwinningLogoFlat

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2015/05/23/5i-ekpompi-ego-ki-esy-ginomaste-emeis/