“Larissa Riverside” …coming soon από το 8ο ΓΕΛ Λάρισας

Επειδή είμαστε ανήσυχα πνεύματα είπαμε να συμμετάσχουμε για πρώτη φορά σαν 8ο ΓΕΛ Λάρισας στο European School Radio. Με την προσθήκη στο team του Σχολείου ενός “ραδιοφωνατζή” καθηγητή (όχι όχι, δεν αποκαλύπτουμε το όνομά του) αποφασίσαμε να το τολμήσουμε!

Larissa_Riverside_logo (1)

Και το όνομα της εκπομπής… “Larissa Riverside“, μιας και το Σχολείο μας βρίσκεται δίπλα από την κοίτη του Πηνειού!!

Σε λίγες ημέρες λοιπόν θα σας ανακοινώσουμε την ημέρα και ώρα της εκπομπής, το promo mp3 μας καθώς και τις θεματικές ενότητες που θα καλύπτουμε.

Μέχρι τότε…. ΤΟΛΜΗΣΤΕ ΤΟ ΚΙ ΕΣΕΙΣ!!  😆

Ακούστε το διαφημιστικό μας spot!!!

Ακολουθήστε μας και στο κανάλι μας στο  Youtube για να παρακολουθήσετε το video spot μας!!

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2014/11/08/larissa-riverside-coming-soon-%ce%b1%cf%80%cf%8c-%cf%84%ce%bf-8%ce%bf-%ce%b3%ce%b5%ce%bb-%ce%bb%ce%ac%cf%81%ce%b9%cf%83%ce%b1%cf%82/

1 σχόλιο

1. Έτσι είναι … άμα μπλέξουν οι “ανήσυχοι” μαθητές με “ραδιοφωνατζήδες” καθηγητές … μόνο καλά πράγματα μπορεί να συμβούν! Καλή αρχη!

Τα σχόλια έχουν απενεργοποιηθεί.