Συνοπτική εσωτερική έκθεση αξιολόγησης Σχολικής Μονάδας

Δωρεά μαλλιών

Πρόγραμμα Σχολικών Δραστηριοτήτων

Πρόγραμμα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης με τίτλο: Ανάπτυξη και προώθηση εναλλακτικών μορφών τουρισμού.Δείτε αναλυτικά στο linkΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΜΟΡΦΩΝ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ

Δράση:Διαχείριση οικιακών οργανικών αποβλήτων

Στο σχολείο πραγματοποιήσαμε φέτος δράση για τα οργανικά απόβλητα. Δείτε αναλυτικά στο link ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΟΙΚΙΑΚΩΝ ΟΡΓΑΝΙΚΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ (3) ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΡΑΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΣΧΕΔΙΟ ΔΡΑΣΗΣ ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ ΕΠΑΛ ΣΠΑΡΤΗΣ 2023-24 (1)

Καλωσήρθατε

Στον ιστότοπο αυτό θα βρείτε νέα, ανακοινώσεις και πληροφορίες για το σχολείο μας Εσπερινό ΕΠΑ.Λ. Σπάρτης.
Επισκεφτείτε τις διάφορες σελίδες μας για να μάθετε περισσότερα.

Εκεί μπορείτε να βρείτε διάφορες χρήσιμες πληροφορίες σχετικά με τους εκπαιδευτικούς που πλαισιώνουν το σχολείο μας, την προσβασιμότητα στο σχολείο μας, τον κανονισμό λειτουργίας, τα νέα του σχολείου μας και τα στοιχεία επικοινωνίας του.